بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

خط حمله پرسپولیس در فصل آینده زهردار تر از همیشه

پرواز کاسیانو و منشا به سمت تهران ؛ خط حمله آتشین در انتظار پرسپولیس فصل آینده

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ | ۹:۲۰
نقل و انتقالات پرسپولیس

به نظر می رسد که خط حمله آتشین در انتظار پرسپولیس در فصل آینده باشد، چرا که مدیران این باشگاه در آستانه توافق با کاسیانو و گادوین منشا هستند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

با رسیدن به توافقات، مهاجم برزیلی به زودی راهی تهران می‌شود تا با پرسپولیس قرارداد امضا کند.

کاسیانو مهاجم برزیلی ویزلای پرتغال مذاکرات مثبتی در روزهای اخیر با مسئولان پرسپولیس داشت که همین موضوع حضور او را در جمع سرخ‌پوشان قوت بخشیده است.

کاسیانو که در فصل گذشته در لیگ پرتغال به میدان می‌رفت به احتمال بسیار زیاد یکی از خریدهای خارجی پرسپولیس تهران نام خواهد گرفت چرا که روند مذاکرات باشگاه با او مثبت ارزیابی می‌شود.

کاسیانو قرار است به زودی راهی تهران شود تا علاوه بر حضور در تست‌های پزشکی بتواند قراردادش را با سرخ‌پوشان امضا کند. در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد این بازیکن به زودی عازم تهران می‌شود. چرا که در روزهای اخیر صحبت‌هایی برای تهیه بلیت هواپیما برای این بازیکن برزیلی جهت حضور در تهران انجام شده که این مسئله نشان‌دهنده این است که به احتمال فراوان کاسیانو را باید پرسپولیسی بدانیم.

در صورت جذب کاسیانو و گادوین منشا به نظر می‌رسد نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس به پایان خواهد رسید تا طبق برنامه اعلام شده، سرخ‌پوشان تمرینات خود را از 9 تیر آغاز کنند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.