بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

افشاگری خرید پرسپولیس علیه استقلال ؛ اصلا مذاکره ای در کار نبود

عدم مذاکره رسمی باشگاه استقلال با سعید صادقی

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱ | ۱۹:۰۰
سعید صادقی

سعید صادقی که امروز به صورت رسمی به پرسپولیس پیوست، در صحبتهایش با خبرنگاران اعلام کرد که هیچ صحبتی با استقلال نداشته است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

صحبتهای سعید صادقی خرید جدید پرسپولیس، خلاف اظهارات مدیران استقلال طی روزهای گذشته است.

به گزارش پارس فوتبال، سعید صادقی که امروز به صورت رسمی به پرسپولیس پیوست، در صحبتهایش با خبرنگاران اعلام کرد که هیچ صحبتی با استقلال نداشته و از قبل تصمیمش را برای گرفتن به پرسپولیس گرفته بود.

بهترین پاسور لیگ در فصل گذشته در حالی چنین صحبتهایی را مطرح کرده که مدیران استقلال روایت دیگری از این ماجرا دارند.

فرشید سمیعی سخنگوی باشگاه استقلال، دیشب و در یک گفت و گوی رادیویی با برنامه وقت اضافه رادیو ایران، اعلام کرد که با این بازیکن، مذاکره شده بود.

جدا از محمد مومنی که دیروز با اظهارنظرش درباره صادقی، حسابی جنجالی شد، پرویز مظلومی دومین عضو هیات مدیره استقلال بود که درباره مذاکره با این بازیکن صحبت کرده بود.

صحبتهای دیشب مظلومی را در برنامه شبهای فوتبالی بخوانید:

ما با مدیربرنامه‌هایش صحبت کردیم و واقعا دست ایشان درد نکند و خیلی تلاش کرد. نمی دانم قول هایی به ما داد و قرار بود این کار انجام شود که من امروز شنیدم به باشگاه دیگری رفته است. به هر صورت نقل و انتقالات اینگونه است.

اینکه صادقی، کلا منکر مذاکره با استقلال شده، موضوع عجیبی است هر چند که به نظر می‌رسد یکسری اتفاق‌ها، در اظهارنظر امروز این بازیکن، بی‌تاثیر نبوده است. صحبتهای صادقی از امروز دیگر مصرف هواداری دارد. او دیگر تیمش را انتخاب کرده و پرسپولیسی شده است.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.