بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

اقدام جالب ساپینتو در پرتغال برای استقلال

ریکاردو ساپینتو مشغول تماشای فیلم بازی های استقلال

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱ | ۱۸:۰۷
ریکاردو ساپینتو در استقلال

ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال این روزها در پرتغال مشغول بررسی وضعیت بازیکنان کنونی این تیم است و فیلم بازی ها را می بیند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال این روزها در پرتغال مشغول بررسی وضعیت بازیکنان کنونی این تیم است.

به گزارش پارس فوتبال، ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال بعد از سفر یک‌روزه به تهران و برگزاری مراسم معارفه‌اش به پرتغال برگشت تا برخی امور شخصی‌اش را انجام بدهد و آخر هفته جاری همراه با خانواده‌اش به تهران برگردد و رسما کارش را در استقلال استارت بزند.

ساپینتو اما در مدت حضورش در پرتغال به استراحت نخواهد پرداخت و او فعالیت خود در استقلال را از خانه خودش در لیسبون استارت خواهد زد.

ساپینتو قبل از سفر به پرتغال از مسئولان استقلال خواسته بود که فیلم بازی‌های این تیم در فصل گذشته و همچنین اطلاعات و رزومه دقیق بازیکنان این تیم را در اختیارش بگذارند تا در دوران حضور در کشور خودش، نفرات تیم را مورد ارزیابی قرار بدهد. سرمربی پرتغالی استقلال قصد دارد خودش به‌طور دقیق از وضعیت بازیکنان در پست‌های مختلف سر دربیاورد تا بتواند همزمان با شروع تمرینات بهتر امور مربوط به تیم را زیر نظر بگیرد.

از این رو فیلم‌های متعددی از مسابقات استقلال و همچنین فایل کاملی از اطلاعات و رزومه بازیکنان استقلال در اختیار ساپینتو قرار گرفته تا این مربی آنها را بررسی کند و نظرش را درباره نفرات مختلف به مدیریت باشگاه ارائه کند.

ساپینتو درهمین چند روز گذشته نظر نهایی‌اش درباره برخی بازیکنان را به مدیریت باشگاه اعلام کرده است. او قرار است درباره نفراتی که قراردادشان تمام شده نیز تصمیم بگیرد و به باشگاه بگوید برای تمدید قرارداد آنها اقدام کند یا خیر.

به عبارت بهتر ساپینتو در مدت حضورش در پرتغال مشغول تماشای فیلم‌های بسیار از بازی‌های استقلال خواهد شد تا وقتی به تهران برگشت، اطلاعات کافی برای شروع تمرینات در اختیار داشته باشد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.