بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

رابطه وریا غفوری – استقلال وخیم تر شد ؛ اوضاع تلخ برای کاپیتان آبی ها + سند

وریا غفوری : تا امروز هیچ تماسی از سمت باشگاه استقلال با من گرفته نشده است ؛ هیچ بحث مالی با استقلال ندارم و بازوبند کاپیتانی این تیم را با هزاران میلیارد عوض نمی‌ کنم

نویسنده : Parsfootball Instagram Service
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ تیر ۱۴۰۱ | ۱۸:۱۷


وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال گفت : تا امروز هیچ تماسی از سمت باشگاه استقلال با من گرفته نشده است. هیچ بحث مالی با استقلال ندارم و بازوبند کاپیتانی این تیم را با هزاران میلیارد عوض نمی‌ کنم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

صحبت‌ های روز گذشته وریا غفوری در حاشیه مسابقه تنیس فوتبال حواشی بسیاری داشت. کاپیتان آبی‌ها که از عدم تماس باشگاه، حسابی دلخور است. امروز در پایان مسابقاتی که به میزبانی مدرسه فوتبال آندو تیموریان برگزار شد؛ گفت:

آندوی عزیز زحمت کشید، یک‌سری از بچه‌ها را دعوت کرد تا یک دورهمی و مسابقه‌ای داشته باشیم. متاسفانه فینال را باختیم ولی بازی خوبی بود.

او در مورد صحبت‌های جنجالی دیروز خود با هواداران که حسابی صدا کرد گفت:

خیلی خوشحال شدم که استقلال بالاخره توانست مربی خود را انتخاب کند. امیدوارم که این مربی خوب و با رزومه موفق باشد. دیروز از سر ناراحتی یک چیزی گفتم و فکر نمی‌کردم ضبط شود! ولی واقعیتش را بخواهید متاسفانه تا امروز هیچ تماسی از طرف باشگاه استقلال با من گرفته نشده است. خودم بارها سعی کردم ارتباط بگیرم ولی مثل اینکه خیلی اتفاق مثبت نیفتاده است.

غفوری در ادامه توضیحاتش با بیان آشکار دلخوری خود از باشگاه افزود:

این توضیح را می‌دهم چون ممکن است بعدها یک‌سری صحبت‌ها و سو استفاده‌ها از سکوت من شود. تا کنون هیچ بحث مالی‌ای با استقلال نداشتم، ندارم و نخواهم داشت. پیراهن این تیم برای ارزشمند است. بازوبندی که می‌بندم با هزاران میلیارد عوض نمی‌کنم. امیدوارم که ترک سنت شود و اتفاقی که برای کاپیتان‌های استقلال رخ داده برای من تکرار نشود. همیشه کاپیتان‌های استقلال با حالت بدی از این تیم رفته‌اند؛ مثل آقایان جباری، منتظری، امیرحسین صادقی، رحمتی و… آقای آجرلو یک سال خوب را مدیریت کردند و امیدوارم که این اتفاق این بار رخ ندهد و تدبیری اندیشیده شود.

 

کاپیتان استقلال در واکنش به این نکته که شاید باشگاه منتظر انتخاب مربی برای تعیین تکلیف بازیکنان بود گفت:

این احتمال هم وجود دارد. چون دیدم و می‌دانم که با بچه‌های دیگر تماس گرفته و حتی قراردادهایی بسته شده، خیلی ناراحت و دلخور شدم که این اتفاق چرا نباید برای من رخ بدهد. مربی که از خارج می‌آید، قطعا شناخت کافی ندارد. باشگاه کمک می‌کند بازیکنان را بشناسند و بتواند تیم خود را انتخاب کند.

خرید بازیکن جدید و عدم مذاکره با وریا، ادامه این بحث بود که کاپیتان فصل گذشته آبی‌ها گفت:

نمی‌خواهم بدبین باشم. امید دارم که انشالله بتوانم با استقلال ادامه بدهم. ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی می‌افتد.

وریا در واکنش به این موضوع که شاید خیال استقلال از بابت ماندن او راحت است و اولویت خود را روی جذب بازیکنان جدید گذاشته تاکید کرد:

امیدوارم این‌گونه بوده باشد. ولی یک تماس 30 ثانیه‌ای می‌توانست تمام این سوتفاهم‌ها را برطرف کند.

وریا غفوری در برابر این سوال که آیا از تیم‌های دیگر پیشنهادی دارد، پاسخ جالبی داده و صحبت‌هایش را با توضیحی در مورد حاشیه‌ای دیگر که اخیرا در مورد او در فضای مجازی شاهد بودیم به پایان رساند:

آدم همیشه پلن B خود را دارد ولی اولویت همیشه استقلال بوده و چیزی که دوست دارم این است که در استقلال بازی و از فوتبال خداحافظی کنم. به این موضوع در بازی آخر هم اشاره کردم مگر این که یک‌سری عوامل دوست نداشته باشند که من در این تیم بازی و خداحافظی کنم. متاسفانه در روزهای گذشته یک‌سری حواشی به‌وجود آمد و به آنهایی که سو استفاده کردند می‌گویم من وطن فروش و تجزیه طلب نیستم. یک جان دارم و هزاران بار فدای ایران می‌کنم.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.