بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

ادامه راه قهرمانی استقلال در دسترس قرار گرفت

امین منوچهری : راه قهرمانی استقلال با ساپینتو ادامه دارد ؛ جباری گزینه‌ای جذاب برای کادرفنی است

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ تیر ۱۴۰۱ | ۲۳:۲۲
ریکاردو ساپینتو سرمربی جدید استقلال

امین منوچهری پیشکسوت آبی های پایتخت مدعی شد که راه قهرمانی استقلال با ساپینتو ادامه دارد و همچنین جباری گزینه‌ای جذاب برای کادرفنی است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت که ریکاردو ساپینتو به دنبال موفقیت با استقلال است و بعد از «فرهاد مجیدی»، راه قهرمانی با این سرمربی خارجی نیز ادامه خواهد داشت.

امین منوچهری عصر چهارشنبه در حاشیه مراسم معارفه سرمربی پرتغالی تیم فوتبال استقلال اظهار کرد:

ریکاردو ساپینتو بازیکن و مربی نام آشنایی است که هیجان زیادی در کنار زمین دارد و می‌تواند به نتیجه گرفتن استقلال کمک کند. او آمده تا موفق شود و جز این هدف دیگری ندارد و با این اوصاف جو باشگاه استقلال مثبت خواهد بود.

وی ادامه داد:

با توجه به صحبت‌های مصطفی آجورلو (مدیرعامل استقلال) و آرامشی که وجود دارد، اول فصل گذشته همه نگران جوانی تیم بودند اما با همان آرامش تیم بسته شد و به قهرمانی رسید. باید به آن آرامش اعتماد کنیم و این انتخاب سرمربی مثبت است و در بازار نقل و انتقالات اتفاقات خوبی رخ می‌دهد. رفتن مربی سخت بود زیرا همه پس از رفتن مجیدی ناراحت هستند. به طور قطع این پیشرفت استقلال ادامه دارد و وظیفه داریم این راه را ادامه دهیم تا قهرمان شویم. در این راستا بازیکنان در جهت قهرمانی انرژی خود را ذخیره کنند.

بازیکن پیشین استقلال ادامه داد:

هنوز در ابتدای راه هستیم و از این بابت خیلی خوشحالم که جزو کوچکی از باشگاه استقلال هستم. در حدی نیستم که به عنوان دستیار نامم آورده شود، بلکه حق پیشکسوتان استقلال است و امیدوارم انتخاب شایسته‌ای باشد تا به استقلال کمک کند. مجتبی جباری هم جزو گزینه‌های جذاب برای استقلال است.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.