بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

پرسپولیس ول کن نقل و انتقالات نیست !

۳ + ۱ بازیکن دیگر در فهرست خرید پرسپولیس !

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ تیر ۱۴۰۱ | ۲۲:۴۰
۳ + ۱ بازیکن دیگر در فهرست خرید پرسپولیس !

در حالی که پرسپولیس تاکنون ستاره های بزرگی چون بیرانوند، پورعلی گنجی، سروش رفیعی و ولسیانی را جذب کرده هنوز چند بازیکن دیگر از جمله سعید صادقی را هم می خواهد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پرسپولیسی ها قصد دارند ۴ بازیکن جدید بخرند.

ناکامی پرسپولیس در کسب جام در فصل گذشته برای مدیران این باشگاه گران تمام شده و حالا آن‌ها در تلاش هستند هر طور شده در فصل پیش‌رو هر دو جام ممکن یعنی لیگ و جام حذفی را به دست بیاورند. اولین اقدام مسئولان این باشگاه برای محقق شدن چنین موضوعی جذب ستاره‌های بازار است.

پرسپولیس تا به حال بازیکنان کلیدی زیادی را به خدمت گرفته است؛ بیرانوند، پورعلی‌گنجی، اسماعیلی‌فر و سروش رفیعی بخشی از این بازیکنان است، ولی این موضوع قرار نیست به همینجا ختم شود، چون ظاهرا قرار است پرسپولیس ۳ به علاوه یک خرید دیگر هم داشته باشد. سعید صادقی برای خط میانی و ۲ مهاجم برای بازی در خط حمله، بازیکنان موردنظر یحیی هستند.

ضمن اینکه از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد آن‌ها نیم‌نگاهی هم به وضعیت احمد نوراللهی، ستاره دو فصل پیش دارند تا در صورت عدم توافق این بازیکن با مسئولان الاهلی برای تداوم همکاری، او را بار دیگر به تهران برگردانند. ظاهرا یحیی قرار است جای نوراللهی را خالی بگذارد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.