بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

شوک به انزلی چی ها ؛ خبری از میزبانی در لیگ برتر نیست

عدم تایید استانداردهای لازم ورزشگاه تختی انزلی برای لیگ برتر

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۷:۲۷
میزبانی ملوان بندرانزلی در لیگ برتر

مسئولان سازمان لیگ فوتبال شرایط میزبانی ورزشگاه تختی انزلی(قایقران) را در لیگ برتر برای دیدارهای خانگی ملوان بندرانزلی تایید نکردند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مسئولان سازمان لیگ فوتبال شرایط میزبانی ورزشگاه تختی انزلی(قایقران) را برای دیدارهای خانگی ملوان بندرانزلی در لیگ برتر تایید نکردند.

به گزارش پارس فوتبال، سهیل مهدی رییس کمیته مسابقات و فریبرز محمودزاده مسئول برگزاری لیگ دسته اول سازمان لیگ روز 17 خرداد ماه از ورزشگاه تختی انزلی(سیروس قایقران)‌بازدید به عمل آوردند تا شرایط این ورزشگاه برای میزبانی در لیگ برتر را مورد ارزیابی قرار بدهند.

بر اساس گزارشی که نمایندگان سازمان لیگ ارائه کردند ورزشگاه پیر انزلی مشکلات بسیاری برای میزبانی دارد و بعید است بتواند تا شروع لیگ جدید این مشکلات را رفع کند.

مسئولان سازمان لیگ 26 مورد نقص را درباره ورزشگاه قایقران انزلی ارائه کردند که از جمله آنها می‌توان به نبود گذرگاه‌های الکترونیک متصل به سامانه بلیت فروشی، نداشتن صندلی روی سکوهای تماشاگران، نداشتن سیستم صوتی مناسب، پایین بودن نور ورزشگاه نسبت به استاندارد، نداشتن ژنراتور اضطراری برق، نامناسب بودن ورودی تیم‌ها و داوران، کمبودهای اتاق‌های ورزشگاه‌ها، مقاوم نبودن سکوها، نبود سرویس بهداشتی و بوفه، خرابی اسکوربورد و… اشاره کرد.

سازمان لیگ به مسئولان ورزشی استان گیلان و انزلی و همچنین مدیران ملوان بندرانزلی تاکید کرده اگر مشکلات مطرح شده رفع نشود مجوز میزبانی به ملوان در ورزشگاه قایقران داده نمی‌شود. همچنین سازمان لیگ از باشگاه ملوان خواسته هرچه‌سریع‌تر نسبت به اعلام ورزشگاه اصلی و ورزشگاه دوم میزبان اقدام کنند.

با شرایط کنونی عملا میزبانی ملوان در ورزشگاه خانگی خود محال به نظر می‌رسد و بعید است سازمان لیگ با مشکلات کنونی اجازه میزبانی تیم شمالی در انزلی را صادر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *