بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

صحبت های دبیر انجمن مدیران رسانه های ورزشی کشور در مورد انتخابات آینده انجمن

صحبت های یعقوب سالکی نیا دبیر انجمن مدیران رسانه های ورزشی کشور در مورد انتخابات آینده انجمن

نویسنده : Parsfootball Instagram Service
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۴:۲۵

با تاکید شروین اسبقیان معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان مبنی بر ادامه برگزاری مجمع های فدراسیون های بلاتکلیف، ظاهرا ۳۰ خرداد مجمع فدراسیون انجمن های ورزشی برگزار خواهد شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

با تاکید شروین اسبقیان معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان مبنی بر ادامه برگزاری مجمع های فدراسیون های بلاتکلیف، ظاهرا ۳۰ خرداد مجمع فدراسیون انجمن های ورزشی برگزار خواهد شد.

هرچند در این‌میان هنوز خبری از سوی فدراسیون‌منتشر نشده و صرفا چند هفته پیش و با فشار رسانه ای، تنها اعضای کمیسیون های ورزشکاران، مربیتن و داوران منتشر شد.‌
به هر روی آنچه که تاکنون مشخص شده عدم شرکت قطعی اقای علیپور در انتخابات و حضور سه کاندیدای مطرح در مجمع است.

کاندیداهایی که حرف و حدیث هایی نیز بابت مدرک تحصیلی و سابقه مدیریتی دو تن از آنها، باعث شده تا ابهاماتی در این‌میان مطرح شود.
فدراسیون های ورزشی کشور با وحود بحران اقتصادی حاکم بر جامعه باید به دنبال افرادی باشند که بتواند در مرحله اول مدیریت اقتصادی فدراسیون ها را سامان دهد.
از سوی دیگر اگر قرار است در گام دوم انقلاب نیز باز در بر همان پاشنه قبلی بچرخد و مدیران چرخشی بر فدراسیون ها  حکمرانی کنند، حال و روز ورزش تغییری نخواهد کرد.

به نظر می رسد انتظار جامعه ورزش از اعضای مجمع فدراسیون انجمن های ورزشی نیز خارج از این دو موضوع نباشد. باید ببینیم در صورت برگزاری مجمع فدراسیون، آیا اعضای مجمع رای به تغییر رویه خواهند داد یا باز هم دوباره تکرار گذشته خواهد بود.‌

یعقوب سالکی نیا
دبیر انجمن مدیران رسانه های ورزشی کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *