بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

وضعیت تاسف بار ورزشگاه امجدیه صدای حمید درخشان را درآورد

حمید درخشان : امجدیه دقیقا شبیه ۵۰ سال پیش است

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۲:۴۲
حمید درخشان : امجدیه دقیقا شبیه ۵۰ سال پیش است

حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس گفت : خودم پس از چند سال اولین بازی پرسپولیس را اینجا انجام دادم باور نمی‌کنید عین آن ۵۰ سال پیش است و هیچ ترقی نکرده است و یک اپسیلون هم توسعه پیدا نکرده است این آثار تاریخی فوتبال است و بزرگ‌تر از ماها اینجا بازی کرده‌اند باید اینجا را درست کنند یا حتی موزه بشود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس در حاشیه دربی کودکان کار در ورزشگاه امجدیه در مورد این استادیوم خاطره انگیزه صحبت کرد. او در ابتدا گفت:

خیلی خوشحالیم که کودکان کار در کنار بازیکنان قدیمی و با سابقه و ملی بودند و برای‌شان الگو می‌شوند و شرایط خوبی را پیدا می‌کنند. آنها به بزرگ‌ترها نگاه می‌کنند و الگوبرداری می‌کنند و این خیلی کار قشنگی است. اگر تداوم داشته باشد خیلی خوب است. این بازیکنان امروز آمدند که کنار این بچه‌ها باشند و آنها را از لحاظ روحی و روانی ساپورت کنند که برای آینده خودشان خط مشی خوبی داشته باشند و موفق بشوند.

او درباره اعتراض پیشکسوتان نسبت به شرایط ورزشگاه امجدیه گفت:

خودم پس از چند سال اولین بازی پرسپولیس را اینجا انجام دادم. باور نمی‌کنید عین آن ۵۰ سال پیش است و هیچ ترقی نکرده است و یک اپسیلون هم توسعه پیدا نکرده است. این آثار تاریخی فوتبال است و بزرگ‌تر از ماها اینجا بازی کرده‌اند. باید اینجا را درست کنند یا حتی موزه بشود که ببینند چه کسانی اینجا بوده‌اند و چه قهرمانانی اینجا بازی کرده‌اند. باید ترتیب اثر داده شود و واقعا دارد فرسوده می‌شود و از بین می‌رود. آدم تاسف می‌خورد که یک ورزشگاه قدیمی که ریشه مملکت است به این شکل درآمده است.

او با بیان اینکه با دیدن این زمین به یاد اولین بازی خودش برای پرسپولیس می‌افتد گفت:

اولین بازی من برای پرسپولیس مقابل نیروی اهواز در این زمین بود. ۱۸سالم بود که وارد این استادیوم شدم و باورتان نمی‌شود چه شور و حالی داشتم. الان که به اینجا آمدم برگشتم به ۴۵سال پیش. اینجا تاریخ فوتبال و ورزش ایران است و امیدوارم که از این شکل و حال خارج شود و شکل خوبی پیدا کند که وقتی واردش می‌شوید لذت ببرید.

او درباره بهتر بودن کیفیت زمین در گذشته گفت:

 آن زمان بازی رسمی اینحا برگزار می‌شد نه که فکر کنید مثل الان آزادی باشد نه، ولی از این حال بهتر بود. الان فوتبال پیشرفت کرده و رو به یک صنعت بزرگ می‌رود. مسئول اینجا باید برای بازسازی اینجا دلسوزی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *