بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

هشدار جدی پیشکسوت فوتبال ایران به امیر قلعه نویی + عکس

ابراهیم قاسم پور : با تیم ملی فوتبال ایران در مرحله بعدی به مشکل می‌ خوریم

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۴:۲۳
ابراهیم قاسم پور : مرحله بعد به مشکل می‌ خوریم

ابراهیم قاسم پور پیشکسوت فوتبال ایران گفت : این سبک بازی و اشتباهات مکرر باعث می‌شود تا در بازی‌های بعدی دچار مشکل شویم و اگر در مرحله بعدی رو در روی یک تیم بزرگ‌تر قرار بگیریم به دردسر خواهیم افتاد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ابراهیم قاسم پور پیشکسوت فوتبال ایران در رابطه با عملکرد تیم ملی در این بازی اظهار داشت:

یک بازی خواب‌آور و کِسِل کننده را شاهد بودیم و هر دو تیم از آنجا که صعود خود را به دور بعد قطعی شده می‌دیدند حمله‌ای را برای رسیدن به گل انجام ندادند. ازبکستان توان پیروزی برابر ایران در تهران را نداشت و از آن سمت ما هم هیچ تلاشی برای رسیدن به دروازه حریف انجام ندادیم و به نظرم دو تیم از کسب نتیجه تساوی رضایت داشتند.

او ادامه داد:

در بازی با هنگ کنگ از بازیکنان جوان در ترکیب تیم ملی استفاده شد اما در دیدار با ازبکستان این اتفاق رخ نداد و بازیکنانی هم که در خط دفاع بازی کردند کسانی بودند که سابقه خوبی در لیگ برتر دارند و در تیم ملی هم چندین سال کنار هم بازی کرده‌اند. طبیعی است که هر مربی به دنبال کسب نتیجه باشد اما این سبک بازی و اشتباهات مکرر باعث می‌شود تا در بازی‌های بعدی دچار مشکل شویم و اگر در مرحله بعدی رو در روی یک تیم بزرگ‌تر قرار بگیریم به دردسر خواهیم افتاد.

کارشناس فوتبال در رابطه با عملکرد خط هجومی ایران در بازی با ازبکستان و اینکه چند موقعیت گلزنی برای تیم ملی از دست رفت، عنوان کرد:

گاهی اوقات هر چقدر تلاش کنید موفق به باز کردن دروازه حریف نمی‌شوید و در بازی با ازبکستان فکر کنم همین مساله برای مهدی طارمی و سردار آزمون رخ داد.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد:

بهترین بازیکنان دنیا هم در هر بازی نمی‌توانند گلزنی کنند و موقعیت‌های زیادی را از دست می‌دهند هر چند که طارمی در بازی با ازبکستان بدشانس هم بود و علاوه بر اینکه چند موقعیت را از دست داد در یک صحنه توپ او به تیرک دروازه برخورد کرد که اگر آن توپ گل می‌شد شاید روند بازی تغییر می‌کرد و ما می‌توانستیم به گل‌های بعدی هم دست یابیم.

قاسم پور در پایان تصریح کرد:

نباید بازیکنی را تحت فشار قرار داد. مسائل مختلفی دست به دست هم می‌دهند تا مانع از گلزنی یک بازیکن خواهند شد باید نگاه به آینده داشت و امیدواریم تا تیم ملی روند رو به مثبتی را در بازی‌های بعدی در پیش بگیرد.

ابراهیم قاسم پور : مرحله بعد به مشکل می‌ خوریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *