بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ستاره پرسپولیس مهاجم نامدار ازبکستان را از کار انداخت !

محمد حسین کنعانی‌زادگان موفق در متوقف کردن الدور شومورودوف مهاجم ازبکستان

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰:۳۰
ازبکستان ؛ کنعانی‌زادگان موفق در متوقف کردن الدور شومورودوف مهاجم ازبکستان

ستاره تیم ملی ازبکستان در خط حمله این تیم در ورزشگاه آزادی کاری از پیش نبرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

الدور شومورودوف مهاجم نوک تیم ملی ازبکستان که به خاطر حضور در سری آ شناخته‌شده‌ترین بازیکن این تیم به حساب می‌آید در بازی مقابل ایران کاری از پیش نبرد و خیلی زود هم تعویض شد.

در شرایطی که به خاطر آشنایی فوتبالدوستان و هواداران استقلال و پرسپولیس با ماشاریپوف و اورونوف، بیشتر اهالی فوتبال حرکات این دو ستاره ازبک را زیر نظر گرفته بودند، اما مهمتر از آنها الدور شومورودف بود که در نوک حمله و با بازوبند کاپیتانی بازی می‌کرد و البته در طول حضورش در زمین هیچ کاری از پیش نبرد.

محمد حسین کنعانی‌زادگان که بعد از یک بازی محرومیت به قلب دفاع تیم ملی برگشته بود، در این مصاف حیثیتی و دشوار در چند نوبت بهترین و شناخته‌شده‌ترین بازیکن ازبک‌ها را مهار کرد و اجازه هنرنمایی به او نداد. کنعانی از ابتدای بازی با این مهاجم درگیر بود که بعضا با خطا او را متوقف می‌کرد اما مقابل شومورودوف هرگز کم نیاورد و به نوعی برنده این دوئل تن به تن بود.

کنعانی کاری کرد تا کاتانچ در دقیقه 57 و خیلی زود مهاجم نامدار تیمش که برای کالیاری بازی می‌کند را از زمین بیرون بکشد و اینجا بود که مشخص شد شماره 13 ایران این دوئل انفرادی را برده و کاتانچ به این نتیجه رسیده که بهترین مهاجمش نیز نمی‌تواند کاری مقابل خط دفاع ایران و کنعانی زادگان از پیش ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *