بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اسکوچیچ گزینه ای مناسب برای پرسپولیس است !

محمود شافعی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس : اسکوچیچ بهترین گزینه برای پرسپولیس است

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ | ۹:۵۵
پرسپولیس ؛ محمود شافعی : اسکوچیچ بهترین گزینه برای پرسپولیس است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اسکوچیچ بهترین گزینه برای پرسپولیس است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

محمود شافعی پیشکسوت پرسپولیس درباره پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل هنگ‌کنگ در مقدماتی جام جهانی، اظهار داشت:

بازی بسیار جذابی را دیدیم، اما در ساختار دفاعی هنوز مشکل داریم. مقابل هنگ‌کنگ همواره از کناره‌ها و بین خطوط دچار ضعف بودیم و روی چند اشتباه فردی تمرکز تیم به هم ریخت. باید یک فکر اساسی برای موضوع شود.

اشتباهات بازی با هنک‌کنگ در مراحل بعد جبران ناپذیز خواهد بود

وی ادامه داد:

از نظر من اگر می‌خواهیم به جام جهانی صعود کنیم باید هدف گذاری کنیم و قله موفقیت‌ها را بلندتر ببینیم وگرنه تنها صعود به جام جهانی در این نسل که کاری ندارد! کادرفنی باید برنامه تمرینی موثرتری را برای خط دفاع تدارک ببیند و ضعف‌هایی که بازیکنان در این خطوط دارند را برطرف کند. بازی با هنگ‌کنگ را می‌توان به فال نیک گرفت، اما مقابل تیم‌های بزرگی، چون استرالیا، ژاپن و … این اشتباهات می‌تواند آخرین اشتباه ما باشد. امیدوارم تغییر نسل به صورت اصولی انجام شود.

جوانان پرسپولیس کمتر از تیم ملی حقشان نیست

پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران در رابطه با انتخاب بازیکنان با نظر قلعه نویی، تصریح کرد:

از نظر من انتخاب بازیکن تقریباً سلیقه‌ای و بر عهده قلعه‌نویی است. به غیر از این بازیکنان ما بازیکنان موثر دیگری نیز داشتیم که می‌توانستند به تیم ملی دعوت شوند. لیموچی بازیکن جوان و با استعدادی است و امیدوارم که در پیراهن تیم ملی بدرخشد. خدابنده‌لو، سینا اسدبیگی از بازیکنان خوب و موثر پرسپولیس هستند که می‌توانند به تیم ملی دعوت شوند و حقشان کمتر از این نیست. برای تغییر نسل و خانه تکانی در تیم ملی، بازی‌های دوستانه بهترین گزینه هستند که آن‌ها را با یکدیگر هماهنگ کنیم. باید از بازیکنان با تجربه برای مسابقات مقدماتی استفاده شود و برای رسیدن به جام جهانی باید بهترین تصمیمات و برنامه‌ریزی صورت بگیرد.

ازبکستان از لحاظ فیزیکی از ایران برتر است

شافعی با بیان اینکه ازبکستان از لحاظ فیزیکی تیم برتر است، عنوان کرد:

تیم‌های آسیایی میانه تمام اهداف تاکتیکی‌شان را روی مسائل فیزیکی می‌گذارند و به این صورت بازیکنانشان از لحاظ جسمی ۹۰ دقیقه را به طور کامل بدون خستگی بازی می‌کنند. اگر دقت کنید در بازی رفت مقابل همین تیم ما نیمه اول را ۲ بر صفر پیش افتادیم، اما در نیمه دوم به خاطر ضعف جسمی بازیکنان و قدرت تیم ازبک تا پایان ۹۰ دقیقه مساوی شد و حتی امکان شکست تیم ملی هم وجود داشت. ما را تحت فشار بگذارند و همان نیمه اول کار را تمام کنیم در نیمه دوم با تدبیر بیشتر بازی کنیم. در مجموع دیدار مقابل ازبکستان نخواهد بود.

اوسمار با ترس تصمیم گرفت و خودش را خراب کرد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره اوسمار، خاطرنشان کرد:

از نظر من اوسمار بدترین تصمیم عمرش را گرفت و این ترس او باعث شد که بهترین فرصت را از دست بدهد. اوسمار در این موضوع ترسو عمل کرد و فکر می‌کرد که اگر بماند دیگر قهرمان نمی‌شود و هواداران او را طرد می‌کنند. پیش خودش فکر کرد که الان توی اوج تیم را ترک کنم، اما با همین روش کار خودش را خراب کرد و ضرر بزرگی به خود رساند. از نظر من پرسپولیس نام بزرگی دارد و هر کسی افتخار نشستن روی این صندلی را نخواهد داشت. شایعه شده که اسکوچیچ را می‌خواهند برای پرسپولیس انتخاب کنند که از نظر من انتخاب بدی نیست و شناخت خوبی از لیگ ایران دارد. امیدوارم هر کسی را که انتخاب می‌کنند او را به خوبی حمایت کنند تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *