بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

کدام جوان پرسپولیس فصل بعد پدیده می شود؟ + عکس

محمد بادپا و سهیل صحرایی دو بازیکن آینده دار پرسپولیس

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۳:۱۷
پرسپولیس ؛ محمد بادپا و سهیل صحرایی دو بازیکن آینده دار پرسپولیس

پرسپولیس جوان های شاخصی دارد که در فصل اخیر فرصت استفاده از آنها را پیدا نکرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

غیر از میلاد سورگی، علیرضا بابایی و امیررضا رفیعی که از ابتدای فصل قبل در پرسپولیس یحیی گل محمدی حضور داشتند از میانه های فصل پاییز چند بازیکن جوان هم بالا آمدند و در هفت هشت ماه گذشته با تمرین کنار ستاره های تیم خود در لیست برخی مسابقات رسمی تیم خود جای گرفتند. سهیل صحرایی و محمدبادپا جوان هایی بودند که در کنار سورگی و بابایی بعضا به لیست مسابقات می رسیدند اما فرصت بازی پیدا نکردند تا به فصل آینده امیدوار باشند.

اخیرا بیرانوند به شکلی ویژه از این بازیکنان جوان تمجید کرد. از محمد بادپا وینگر – مهاجمی که اهل سیستان و بلوچستان است، از سهیل صحرایی بلند قامت که در دفاع میانی می تواند گزینه قابل اتکایی در آینده باشد، عليرضا عنایت زاده هافبک میانی که بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت رباط صلیبی آماده شد و علیرضا خدادادی مهاجمی که او هم بعد از یک مصدومیت طولانی می تواند در پیش فصل شروعی تازه در اسکواد پرسپولیس داشته باشد.

حسین حاجی زاده، امید فهمی و امیررضا شیخی راد هم دیگر چهره های جوان خط میانی و حمله پرسپولیس هستند که در یک سال گذشته به تیم اصلی رسیده اند اما کمتر درباره شان صحبت شده است. غیر از اینها مهرشاد اسدی و امیررضا رفیعی دو گلر جوان تیم و البته ابوالفضل بابایی خرید 20 ساله زمستانی سرخ ها نیز در کادر بازیکنان فصل بعد قرار دارند.

پرسپولیس ؛ محمد بادپا و سهیل صحرایی دو بازیکن آینده دار پرسپولیس

احتمال این وجود دارد که بیشتر این نفرات از شروع تمرینات پیش فصل همراه پرسپولیس باشند چرا که تحت قرارداد باشگاه هستند اما اینکه کدام شان در تیم بمانند سوال مهمی است که سرمربی تیم با تامل فراوان و بررسی های طولانی به آن جواب خواهد داد هرچند بعید است ارنج جوان های حاضر در تیم اصلی و اسکواد پرسپولیس مثل ارنج نفرات بزرگسالان تغییرات زیادی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *