بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

کوین یامگا بدون چشم بند در تمرین + عکس

تمرین کوین یامگا در فرانسه بدون چشم بند در روزهای تعطیلی مسابقات لیگ برتر

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۸:۴۸
یامگا ؛ تمرین کوین یامگا بدون چشم بند در روزهای تعطیلی مسابقات لیگ برتر

بازیکن فرانسوی استقلال در روزهای تعطیلی مسابقات فوتبال بدون چشم‌بند تمرین کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

کوین یامگا که به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه چشم مدت زیادی دور از میادین بود و تقریبا در اکثر بازی‌های نیم فصل دوم لیگ برتر در ترکیب استقلال غایب بود، حالا برای بازگشت به میادین آماده می‌شود.

یامگا این روزها در تعطیلی مسابقات لیگ برتر به فرانسه سفر کرده تا در کنار خانواده‌اش باشد. درباره این بازیکن طی روزهای آینده شایعات زیادی مطرح شده، اما او امروز با انتشار تصاویری از تمرینات اختصاصی خودش در فرانسه طرفداران استقلال را غافلگیر کرد.

یامگا ؛ تمرین کوین یامگا بدون چشم بند در روزهای تعطیلی مسابقات لیگ برتر یامگا ؛ تمرین کوین یامگا بدون چشم بند در روزهای تعطیلی مسابقات لیگ برتر

ستاره فرانسوی استقلال در ماه‌های گذشته در تمرینات سبک تیمش با چشم‌بند حاضر می‌شد و در محافل فوتبالی و رسمی نیز با عینک آفتابی دیده شده بود. با این حال او امروز تصاویری از تمرینات خودش بدون آنکه چشم‌بند داشته باشد، موجی از امیدواری را نزد طرفداران استقلال ایجاد کرد.

یامگا که دوست دارد فصل آینده را هم در استقلال سپری کند و دوباره در ترکیب تیمش بازی کند، در بازگشت به ایران باید از نظر بینایی مورد معاینه قرار بگیرد تا تکلیفش روشن شود. با این حال این امیدواری وجود دارد که ستاره فرانسوی به طور کامل بینایی‌اش را به دست آورده باشد و با سلامتی کامل دوباره در ترکیب آبی‌ها خوش بدرخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *