بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مشکلات صنعت نفت همچنان ادامه دارد

فراز کمالوند : اگر تیم خوبی نبندیم، میروم

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۷:۴۷
کمالوند : اگر تیم خوبی نبندیم، میروم

سرمربی صنعت نفت آبادان به سران این تیم اولتیماتوم داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

فراز کمالوند سرمربی تیم صنعت نفت آبادان که با توجه به شرایط این تیم در پایان لیگ بیست و سوم، با این تیم به سطح دوم فوتبال ایران سقوط کرد، مهمان برنامه شب‌های فوتبالی در شبکه ورزش بود و در گفتگو با این برنامه گفت:

مردم آبادان از ما توقع دارند. خیلی از آنها ممنون هستم چون وقتی که تیم بیفتد و مردم اینگونه واکنش نشان بدهند، یعنی من باید دست تک تک آنها را ببوسم.

او ادامه داد:

نه بی‌احترامی کردند و نه به بازیکنان حرفی زدند. همین که احترام ما را نگه داشتند، تا روزی که زنده باشیم نمی‌توانیم از آنها بگذریم. پشت این لطف و احترام، توقع هم دارند. با این حال من حاضر نیستم که اگر نتوانیم تیم خوبی ببندیم با آنها ادامه بدهم و به مدیرعامل هم گفتم.

کمالوند تاکید کرد:

مردم آبادان بدانند تا پنجشنبه هفته آینده که ۲۴ خرداد ماه باشد، با تشکر از آنها، هر کسی توانست تیم را جمع کند بیاید جای من؛ الان مردم توقع دارند و من باید خودم تیم را ببندم. چرا مردم عکس العمل بدی که انتظار می‌رفت، نشان دادند؟ چون گفتم پای کار هستم. بودجه رویایی نمی‌خواهم و عرضه این را دارم که تیم را جمع کنم. اگر ۲۰ روز بگذرد، بودجه ۳ برابری هم بدهند، وقتی بازیکن نباشد کاری پیش نمی‌رود. ماجرای قانون سقف بودجه را نداشتیم و تازه اتفاق افتاده. چند بازیکن آزاد می‌شوند که بخواهیم فرصت را از دست بدهیم؟ اگر ۳ تیم زودتر شروع کردند، من وقتی بازیکن خارجی نمی‌توانم بگیرم و نسبت به اسکله تیم رضایت ندارم، باید چه کار کنم؟ به جز ۲-۳ نفر نسبت به بقیه راضی نیستم و جوانانمان هم هستند. هر کسی رفت خدا پشت و پناهش باشد.

دسته بندی ها : اخبار داغ , لیگ برتر
برچسب ها : , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *