بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

این بازی اشک کاپیتان های پرسپولیس را درآورد

اشک های امید عالیشاه، علیرضا بیرانوند و وحید امیری پس از کامبک پرسپولیس

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۱:۴۵
پرسپولیس ؛ اشک های عالیشاه، علیرضا بیرانوند و وحید امیری پس از کامبک پرسپولیس

بعد از پایان بازی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان و روی چمن ورزشگاه آزادی لحظاتی احساسی بین اعضای تیم سرخپوش رقم خورد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

با سوت کوپال ناظمی تمام آن چهل هزار هوادار پرسپولیس که شاید تصور می‌شد بعد از سوت پایان نیمه اول و باخت عجیب سه هیچ ورزشگاه را ترک کنند اما تا سوت پایان روی سکوها مانده بودند، سر از پا نمی‌شناختند. روی زمین چمن هم غوغایی بر پا بود. کنعانی‌زادگان به سمت سکوها می‌دوید، عیسی آل کثیر روی چمن ولو شده و علی نعمتی به خاطر شراکت در این بازگشت بزرگ در آغوش او خوشحال بود، وحید امیری خدا را شکر می‌کرد و بغض کرده بود و البته اشک او هم در آمد.

بیرانوند که می‌دانست با پیروز نشدن در این بازی شاید تحت فشار قرار بگیرد نمی‌دانست چه کند و همراه امیررضا رفیعی به سمت سکوها می‌رفت، گاهی می‌ایستاد و اشک می‌ریخت، گاهی سجده شکر می کرد ، بعضا رو به سکوها واکنش های احساسی نشان می داد و البته لحظه ای نیز به گریه افتاد.

چند قدم آن طرف تر امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس اشک شوقی که روی گونه‌هایش سرازیر شده بود را با دست پاک می‌کرد و افشین پیروانی که نمی‌خواست تصاویر گریه‌اش ثبت شود نیز نمی‌توانست از دید پرسپولیسی‌های ذوق‌زده دور بماند. حتی عکاس باشگاه پرسپولیس هم از شدت شعف و هیجان کار خودش را رها کرده و در آن لحظات ابراز احساسات دلی تک تک بازیکنان را در آغوش می‌گرفت و در شادی آنها شریک بود. در این میان گئورگی گولسیانی و یاسین سلمانی که روی سکوها بودند هم خیلی زود خودشان را روی زمین چمن رسانده و تک تک بازیکنان را در آغوش می‌گرفتند و فریاد می‌زدند.بعدا در تصاویر مشخص شد دانیال اسماعیلی فر هم تا مرز گریه پیش رفته است.

اندکی بعد به خاطر اعتراض شدید اعضای تیم حریف که تیم داوری را محاصره و بازخواست می‌کردند و جو ملتهب ورزشگاه پرسپولیسی‌ها از هواداران‌شان تشکر کردند و راهی رختکن شدند بدون اینکه به خاطر این برد بزرگ جشنی برپا کنند و مقابل سکوها کارناوالی راه بیندازند و بخواهند با حرکات عجیب خود در صفحات هواداری وایرال شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *