بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

هشدار ترسناک پیشکسوت فوتبال ایران به استقلال و پرسپولیس

ابراهیم قاسم پور : روی کاغذ استقلال و پرسپولیس پیروز هستند

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۱:۲۰
ابراهیم قاسم پور : روی کاغذ استقلال و پرسپولیس پیروز هستند

ابراهیم قاسم پور پیشکسوت فوتبال ایران گفت : روی کاغذ استقلال و پرسپولیس در این دو بازی پیروز هستند اما با توجه به حساسیت بالای جدول ممکن است اتفاقات دیگری رخ دهد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ابراهیم قاسم پور پیشکسوت فوتبال ایران در رابطه با دیدارهای این هفته اظهار داشت:

پیش بینی برای نتایجی که در این هفته به دست خواهد آمد بسیار سخت است و نمی‌توان پیش بینی کرد که چه نتایجی در این بازی‌ها رقم خواهد خورد. پرسپولیس و استقلال فاصله امتیازی خود را نسبت به دیگر تیم‌ها حفظ کرده‌اند و خود این دو تیم هم بسیار پایاپای پیش می‌روند که باعث حساسیت زیاد در هفته‌های پایانی شده است.

او ادامه داد:

این ۳ دیدار بسیار حساس است و تنها با یک تساوی یا شکست جا به جایی در صدر جدول رخ خواهد داد، بنابراین هر تیمی که به دنبال قهرمانی است محکوم به پیروزی در هر ۳ بازی باقی مانده است و جای اشتباهی وجود ندارد.

کارشناس فوتبال در ارتباط با مصاف استقلال با نساجی و پرسپولیس با استقلال خوزستان گفت:

نساجی و استقلال خوزستان هم شرایط مشابه با استقلال و پرسپولیس دارند با این تفاوت که این دو تیم برای بقا در لیگ تلاش می‌کنند و قطعاً نحوه عملکرد آنها کاملاً دفاعی خواهد بود و باز کردن دروازه این دو تیم بسیار سخت و دشوار است. تیم‌های انتهای جدولی چشم به ضد حملات دوخته‌اند. روی کاغذ استقلال و پرسپولیس در این دو بازی پیروز هستند اما با توجه به حساسیت بالای جدول ممکن است اتفاقات دیگری رخ دهد.

قاسم پور در رابطه با اعتراض زیاد تیم‌ها به قضاوت داوران در فصل جاری گفت:

هر تیمی که نتیجه نمی‌گیرد به داور معترض می‌شود البته نباید از عملکرد داوران هم تمجید کرد زیرا برخی از آنها در بعضی از بازی‌ها واقعاً عملکرد ضعیفی داشتند. تیم‌ها نباید روی عملکرد ضعیف خود چشم‌پوشی کنند و همه ضعف تیم خود را گردن داور بیاندازند. باید انتقادهای منصفانه وجود داشته باشد تا پیشرفت در فوتبال کشور را شاهد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *