بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

آینده بازیکنان رئال مادرید پس از جدایی

بنزما، رونالدو، راموس، واران با ترک رئال مادرید به موفقیت نرسیدند

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۲:۵۷
رئال مادرید ؛ بنزما، رونالدو، راموس، واران با ترک رئال مادرید به موفقیت نرسیدند

آاس گزارشی منتشر کرده از سرنوشت ستاره هایی که “در سال های اخیر” از رئال جدا شده اند و هرگز روزهای خوبشان در رئال را تکرار نکردند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

شش بازیکن رئال مادرید در تابستان امسال ممکن است جدا شوند. یکی قطعا کپا است زیرا دوره قرضی او تمام می شود و به چلسی باز می گردد.

پنج مورد دیگر، لوکاس واسکز (مطمئناً یک سال تمدید خواهد کرد)، خوسلو (تنها با یک و نیم میلیون از اسپانیول قرضی به خدمت گرفته شده)، تونی کروس، ناچو و مودریچ هستند.

کروس و مودریچ پیشنهاد تمدید دارند ولی ناچو می خواهد به لیگ آمریکا برود.

در سال های اخیر نمونه های روشنی وجود دارند که به وضوح نشان می دهند، خروج داوطلبانه از رئال مادرید عواقب خوبی ندارد و بازیکن هرگز نمی تواند روزهای خوبش را در رئال تکرار کند.

رئال مادرید هرگز بازیکن خود را به اجبار نگه نداشته است، هر چقدر هم که او مهم باشد. هیچ نمونه ای بهتر از کریستیانو، بهترین گلزن تاریخ باشگاه، پس از به ثمر رساندن 450 گل در 9 فصل نیست.

رونالدو که می خواست ثابت کند از رئال بزرگتر است، به یوونتوس و سپس یونایتد رفت و حالا در النصر عربستان است. او هرگز نتوانست حتی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسد اما رئال بعد از او فاتح این جام شد و امسال نیز به فینال رسیده است.

مورد دوم کریم بنزماست که به الاتحاد رفت ولی حالا سخت پشیمان شده و معتقد است ای کاش یک سال بیشتر می ماند.

سرخیو راموس، مارکو آسنسیو، کاسمیرو و واران نیز که به میل خود رئال را ترک کردند، هرگز بیرون مادرید موفق نشدند و بعضا فراموش شده اند. رئال ولی فارغ از هر ستاره ای با مدیریت درست، به مسیر موفق و پرافتخارش ادامه داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *