بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

هشدار جدی پیشکسوت فوتبال ایران به استقلال و پرسپولیس

محمدرضا مهدوی : تیمی که آرامش پیدا کند جام قهرمانی را هم لمس می کند

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۳:۱۵
محمدرضا مهدوی : تیمی که آرامش پیدا کند جام قهرمانی را هم لمس می کند

محمدرضا مهدوی پیشکسوت پرسپولیس گفت : هیجان برای هوادار خوب است اما اگر قرار باشد همین وضع را بازیکن در داخل زمین تجربه کند همه چیز فرق خواهد داشت تیمی که آرامش داشته باشد جام را لمس خواهد کرد و تیمی که نتواند احساسات خود را کنترل کند ضربه غیر قابل جبران خواهد خورد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

رقابت‌های لیگ بیست و سوم فوتبال کشور در حالی به هفته‌های پایانی خود نزدیک می‌شود که استقلال با ۶۰ و پرسپولیس با ۵۹ امتیاز رقابت تنگاتنگی در مسیر قهرمانی دارند دو رقیب سنتی پس از سال‌ها حالا با هم برای فتح جام قهرمانی در سه هفته مانده به پایان رقابت‌ها نبرد می‌کنند تا شور و هیجان بین طرفداران دو تیم نیز بروز پیدا کند محمدرضا مهدوی پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به این موضوع گفت:

وقتی بازی‌هایی دارید که می‌تواند شما را به جام برساند چیزی جز هیجان سراغ هوادارانتان نخواهد آمد. این موضوع با تفکر بازیکن در داخل زمین باید به نحو دیگری همراه شود. آنها به خودشان هیجان کاذب نداده اند که نشانه آن همین رقابت تا آخرین لحظه است.

او که سابقه پوشیدن پیراهن هر دو تیم را دارد افزود:

استقلال و پرسپولیس با وجود تمام مشکلات همچنان دنبال بازی بدون هیجان کاذب هستند. آنها با تمام فشارها سعی می‌کنند در زمین مسابقه رقابت کنند و همین امر باعث می‌شود در بازی‌های اخیر دست از بردن برنداشته و به فکر سه امتیاز با وجود تمام اتفاق‌های خواسته و ناخواسته باشند.

محمدرضا مهدوی درباره تأثیر این هیجان در پیشبرد مسیر قهرمانی هر یک از دو باشگاه گفت:

هیجان برای هوادار خوب است اما اگر قرار باشد همین وضع را بازیکن در داخل زمین تجربه کند همه چیز فرق خواهد داشت. تیمی که آرامش داشته باشد جام را لمس خواهد کرد و تیمی که نتواند احساسات خود را کنترل کند ضربه غیر قابل جبران خواهد خورد.

کارشناس فوتبال کشور در پایان خاطرنشان کرد:

طبیعی است در پایان فصل بخشی از فضای هواداری فوتبال پایتخت ناراحت باشد چون تیم محبوبش قهرمان نشده است اما فکر می‌کنم اگر هر دو تیم به فکر بهبود شرایط فنی خود باشند و با توجه به سهمیه ای که برای لیگ نخبگان آسیا کسب کرده اند بتوانند برای آسیا برنامه ریزی کنند اتفاق‌های بهتری را شاهد خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *