بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

چه کسی قربانی امباپه در رئال مادرید می شود؟

رودریگو قربانی ورود امباپه به رئال مادرید

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۳:۱۱
رئال مادرید ؛ رودریگو قربانی ورود امباپه به رئال مادرید

در فرانسه معتقدند با ورود کیلیان امباپه به رئال، یکی از ستاره‌های بزرگ تیم بیش از همه ضربه خواهد خورد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

از نظر فردریک هرمل، کارشناس فرانسوی، که نسبت به فوتبال اسپانیا اشراف کامل دارد، ورود کیلیان امباپه به رئال مادرید روی رودریگو تأثیر منفی خواهد گذاشت.

انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید در تابستان، سوالات زیادی را در مورد پست او در یک تیم بسیار رقابتی ایجاد می‌کند. بهترین پست برای امباپه در کناره‌ها، به‌خصوص در سمت چپ، است؛ پستی که در حال حاضر به‌طرز درخشانی توسط وینیسیوس اشغال شده است.

در هفته‌های اخیر، رسانه‌های مادریدی مدعی شدند که امباپه گفته است، آماده بازی به‌عنوان مهاجم مرکزی است، همانطور که در این فصل چندین‌بار برای پی اس جی مهاجم نوک بود. با این حال هرمل معتقد است بعید است امباپه در تمام فصل مهاجم مرکزی رئال باشد.

هرمل در برنامه “After Foot” از رادیو RMC توضیح داد:

«اگر قرار باشد بازیکنی با ورود امباپه قربانی شود، رودریگو خواهد بود و این واضح به نظر می‌رسد. قربانی اصلی قطعا بلینگام و وینیسیوس نیستند. واضح است که رئال می‌تواند با هر 4 مهاجم در زمین به میدان برود ولی نه در یک نیمه نهایی لیگ قهرمانان برابر تیمی مثل سیتی. اینجاست که رودریگو باید روی نیمکت بنشیند.»

هرمل در مورد معارفه ویژه امباپه در برنابئو گفت:

«معارفه در ماه آگوست با حضور 80000 نفر و حامیان مالی متعدد خواهد بود. احتمالا زیدان نیز آنجا خواهد بود و معارفه‌ای دیوانه کننده را خواهیم دید. بازسازی برنابئو تکمیل شده و همه منتظر فینال لیگ قهرمانان هستند تا پس از آن انتقال کیلیان نیز رسمی شود. معارفه او تاریخی خواهد شد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *