بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تصمیم نهایی ستاره رئال مادرید : می مانم !

تصمیم مودریچ برای ماندن در رئال مادرید به مدت یک فصل دیگر

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۲:۵۱
مودریچ ؛ تصمیم مودریچ برای ماندن در رئال مادرید به مدت یک فصل دیگر

لوکا مودریچ، ستاره رئال مادرید، به مدیران این باشگاه اعلام کرده است که قصد دارد فصل آینده هم در این تیم بماند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

قرارداد فعلی مودریچ با رئال مادرید در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و هنوز خبری از امضای قرارداد جدید با این باشگاه نیست و شایعات بسیاری درباره احتمال جدایی یا ادامه حضور در سانتیاگو برنابئو در فصل آینده در چند هفته اخیر به گوش رسیده است.

چند ماه قبل بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی مدعی شده بودند که این بازیکن از شرایطی که در این فصل در رئال داشته راضی نیست و از این که فرصت زیادی برای حضور در میدان پیدا نکرده ناراحت شده و در حال بررسی گزینه‌هایی است که برای جدایی از این باشگاه در پیش رو دارد.

اما شرایطی که در چند هفته اخیر به وجود آمده باعث شده است که نظر این ستاره کروات به‌صورت کلی تغییر کند و حالا روزنامه اسپانیایی آ.اس خبر داده است که او حاضر است حتی در صورتی که فرصت زیادی برای حضور در میدان در فصل آینده نداشته باشد هم در رئال مادرید بماند.

مودریچ این موضوع را به مدیران این باشگاه اعلام کرده و حتی حاضر است دستمزدش را هم به شکل قابل توجهی کاهش دهد و پول مسئله مهمی برای او در فصل آینده نخواهد بود. حالا همه چیز بستگی به نظر مدیران رئال مادرید دارد که درباره ادامه همکاری با این ستاره بزرگ تصمیم‌گیری خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *