بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

برنامه خاص آرسنال در صورت قهرمانی

برپایی یک رژه اتوبوسی سه ساعته از سوی آرسنال در صورت قهرمانی در لیگ انگلیس

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۲۲:۴۸
آرسنال ؛ برپایی یک رژه اتوبوسی سه ساعته از سوی آرسنال در صورت قهرمانی

آرسنال در نظر دارد درصورتی‌که عنوان قهرمانی لیگ برتر را به‌دست بیاورد یک رژه اتوبوسی سه ساعته برگزار کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تیم آرسنال با یک امتیاز بیشتر در صدر جدول قرار دارد، اما منچستر سیتی یک بازی کمتر دارد و رقابت برای عنوان قهرمانی در ایستگاه‌های پایانی قرار گرفته است.

این باعث شده که باشگاه نیاز به برنامه‌ریزی برای رژه پس از اولین قهرمانی بعد از سال ۲۰۰۴ داشته باشد. برای این رژه اقداماتی از جمله تأمین امنیت و بستن جاده‌ها الزامی است.

آخرین بازی فصل آرسنال برابر اورتون در تاریخ ۱۹ می در ورزشگاه امارات است. اگر آنها فصل را با قهرمانی به پایان برسانند، رژه روز دوشنبه ۲۰ مه از ساعت ۵ بعدازظهر به وقت محلی آغاز می‌شود و اگر همه چیز طبق انتظار باشد در ساعت ۲۰ به پایان می‌رسد.

بازیکنان در حوالی ساعت ۱۹ بر روی یک سکو حاضر می‌شوند و با آوردن جام قهرمانی آن را مقابل هواداران قرار خواهند داد. مسدود شدن جاده‌ها از ساعت ۱۶ آغاز می‌شود.

طبق این خبر فردا نامه‌هایی برای مسئولان مربوطه ارسال می‌شود و از برنامه‌های باشگاه آرسنال در صورت کسب قهرمانی آگاه خواهند شد.

آرسنال برای به‌دست آوردن قهرمانی باید دو بازی باقی‌مانده مقابل منچستر یونایتد و اورتون را ببرد و سپس منتظر باشد که منچستر سیتی در حداقل یکی از سه بازی‌اش برابر فولام، تاتنهام و وستهم متوقف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *