بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

وعده بزرگ و مهم یورگن کلوپ به هواداران

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول : می‌خواهیم همه بازی‌ها را ببریم

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۶:۴۳
لیورپول ؛ یورگن کلوپ سرمربی لیورپول : می‌خواهیم همه بازی‌ها را ببریم

یورگن کلوپ شروع افت تیمش را به شکست برابر منچستریونایتد در جام حذفی مربوط دانست و گفت دو هفته بد داشتند ولی حالا در شرایط بهتری هستند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

به فاصله پنج بازی تا پایان فصل، لیورپول با امتیاز برابر با آرسنال در رده دوم است و البته سیتی با یک بازی کمتر این دو تیم را تعقیب می کند. سیتیزن ها شانس اول قهرمانی هستند.

در رقابت قهرمانی لیورپول فردا یک بازی حساس بیرون خانه برابر اورتون دارد. دربی مرسی ساید که همیشه حساس و دشوار است.

یورگن کلوپ در نشست خبری این بازی در مورد آخرین دربی خود گفت:

«پیروزی در این بازی برای ما بسیار مهم است و این واضح است. با چند نتیجه اخیر، اورتون تا حد زیادی شرایطش را بهبود بخشیده اما برای ما وضعیت روشن است و باید برنده شویم. بارها و بارها و بارها گفته ام که در این بازی مثل همه بازی های دیگر کسب پیروزی واقعاً مهم است. ما از اهمیت دربی آگاه هستیم. اولین دربی من در سال 2016 بود و از قبل می دانستم بازی مهمی است، اما وقتی به اینجا می آیی بهتر و بیشتر متوجه اهمیت آن می شوی. می دانستم که برای هواداران دربی چقدر مهم است اما آن موقع آن را حس نمی کردم. اکنون این را می‌دانم و خوب احساس می‌کنم، درک من از دربی در طول سال‌ها توسعه یافت و بهتر شد. دربی ها همیشه بازی های سختی هستند، به خصوص در زمین اورتون. در خانه ما رکورد بسیار خوبی داریم و فقط به کارلو آنچلوتی که یک مربی واقعاً بزرگ بود، باختیم. آنچه در گذشته داشتیم مهم نیست. ما باید فردا هم برنده شویم.»

کلوپ در مورد چالش گودیسون پارک گفت:

«باید از همان ابتدا جدی و پرفشار کار را شروع کنیم. گودیسون پارک نیز می تواند فضای بسیار خوبی ایجاد کند. در اورتون وقتی برابر لیورپول بازی کنید، اهمیت بازی خیلی بیشتر از سه امتیاز است و همه منتظر این بازی هستند. وقتی به آنجا برسیم هرگز آنها را دست کم نخواهیم گرفت. بازی در زمین اورتون سخت است، اما وقتی آنها به آنفیلد می‌آیند، نیز شرایط مشابه است. به نظر نمی رسد که ما برای بازی آماده نباشیم. من بازی 4-1 را به یاد دارم ولی اتفاقات بازی به طور کامل را نه. گل دقیقه آخر مانه و برد 1-0 را هم به یاد دارم. اتفاقاتی در بازی‌های قبلی افتاده ولی الان برای این بازی هیچ اهمیتی ندارند.»

کلوپ در بازی سیستم چرخشی در لیورپول گفت:

«بازی بعدی برابر وستهم خواهد بود و ما مجبوریم این کار را بکنیم. باید دید که چه کاری می‌توانیم در این بازی انجام بدهیم و هنوز چیزی قطعی نیست. ما فقط یک جلسه تمرین داریم و بعد باید تصمیم بگیریم. امیدوارم که بازیکنان تازه نفس زیادی در دسترس داشته باشیم. اورتون نیز یکشنبه بازی کرد. هفته سختی برای هر دو تیم است، بنابراین خواهیم دید.»

کلوپ در مورد مصدومیت ها گفت:

«دیوگو ژوتا برابر فولام گل زد اما کمی احساس درد داشت و برای دو هفته در دسترس نیست. او دربی را از دست می دهد ولی مصدوم دیگری نداریم.»

کلوپ در مورد موفقیت های این فصل گفت:

«صعود دوباره به لیگ قهرمانان مهمترین کاری بود که در این فصل می توانستیم انجام دهیم. حالا می‌خواهیم همه بازی‌ها را ببریم و از روز اول نیز همینطور بود. تا دو هفته پیش همه چیز بهتر از چیزی بود که هرکسی می توانست انتظارش را داشته باشد و سپس هفته ای داشتیم که عملکرد تیم آن چیزی نبود که انتظار می رفت. ما در جام حذفی بهترین بازی خود را برابر یونایتد داشتیم ولی شکست خوردیم. از آنجا بود که همه چیز شروع شد. ما در زمین آتالانتا پیروز شدیم و به شکست بازی رفت واکنش نشان دادیم که البته کافی نبود ولی به نظر می رسد که این مهم نیست. بعد در زمین فولام 3-1 پیروز شدیم. سپس خواندم که مردم می گویند این وضعیت خوب نیست و با خودم گفتم، خدای من، ای کاش می توانستید یک بازی لیگ برتر انجام بدهید و شدت و فشار این چالش را احساس کنید. من واقعا مثبت اندیش هستم البته نه اینکه چیزها را روشن تر از آنچه هستند ببینم. این مقطع پایانی فصل است و ما باید در بازی های پیش رو پیروز شویم و فکر می کنم ما می دانیم چگونه این کار را انجام دهیم.»

کلوپ در مورد گل ژوتا و شروع دوباره روند گلزنی های تیم گفت:

«دروازه بان فولام دستش به توپ خورد ولی نتونست آن را مهار کند. قبل از گل او هم ما موقعیت های زیادی ایجاد کردیم، و واقعا مهم بود که گل بزنیم. ما باید تا می‌توانیم موقعیت خلق کنیم و خوب بازی کنیم.»

کلوپ در مورد جو گودیسون پارک گفت:

«این هم یه بازی فوتبال است و آنجا جو خاصی دارد. ورزشگاه کوچک است و کمی هم نزدیک به ما. همه باید خونسرد باشیم و خواهیم دید که روند بازی چگونه خواهد شد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *