بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

محرومیت قطعی ستاره پرسپولیس از دیدار برابر سپاهان

محرومیت یک جلسه ای دانیال اسماعیلی‌فر با حکم کمیته انضباطی از همراهی پرسپولیس

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۳:۴۶
دانیال ؛ محرومیت یک جلسه ای اسماعیلی‌فر با حکم کمیته انضباطی از همراهی پرسپولیس

دانیال اسماعیلی‌فر با حکم کمیته انضباطی یک جلسه از همراهی پرسپولیس محروم شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بعد از دفاعیات دانیال اسماعیلی‌فر نزد کمیته انضباطی در خصوص صحنه جنجالی خوشحالی بعد از گل، این کمیته حکم نهایی خود را علیه ستاره پرسپولیس اعلام کرد.

کمیته انضباطی با اشاره به اینکه به‌زعم آنها رفتار دانیال مشابه امید نورافکن بوده و به دلیل اینکه چنین برخوردی از نظر کمیته انضباطی مصداق رفتار توهین‌آمیز است، دانیال به یک جلسه محرومیت محکوم شده است.

بولت فولادنکته مهم اینکه محکومیت ستاره پرسپولیس در لیگ برتر اعمال خواهد شد تا او بازی حساس با سپاهان در لیگ برتر را از دست بدهد.

بولت فولاداز آن طرف کمیته انضباطی این رای را از حیث محرومیت قطعی اعلام کرده تا پرسپولیس شانس استیناف در پرونده را هم نداشته باشد.

اسماعیلی‌فر همچنین به ۴۰ میلیون جریمه نقدی در این پرونده محکوم شده که در این مورد استیناف خواهی قابل انجام است.

مشروح حکم ستاره پرسپولیس را بخوانید:

هدر خصوص گزارش واصله علیه دانیال اسماعیلی‌فر بازیکن تیم پرسپولیس تهران مبنی بر ارتکاب رفتار توهین‌آمیز در حین مسابقه دو تیم صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران در تاریخ ۳۰/۱/۱۴۰۳ در ورزشگاه تختی تصمیم‌گیری می‌شود.

با توجه به مجموع اوراق و محتویات پرونده و با عنایت به تصاویر موجود از اقدام موضوع گزارش و اظهارات نامبرده در جلسه کمیته انضباطی و نظر به اینکه از سوی این کمیته به موجب دادنامه شماره ۱۴۴۱ مورخ ۷/۹/۱۴۰۲ بابت اقدام مشابه صورت گرفته توسط امید نورافکن بازیکن تیم سپاهان اصفهان به موجب شکایت مطروحه از سوی باشگاه پرسپولیس این فعل از مصادیق رفتار توهین‌آمیز محسوب گردیده است.

در نتیجه تخلف انتسابی به دانیال اسماعیلی‌فر نیز محرز و مسلم تشخیص و مستند به مواد ۷۱ و ۱۱۲ (بند ۵) مقررات انضباطی و با لحاظ ماده ۹۴ این مقررات به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود در مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور و نیز پرداخت مبلغ ۴۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال جریمه نقدی محکم می‌شود.

باشگاه پرسپولیس تهران نیز به‌لحاظ تحقق مسئولیت تضامنی مستند به ماده ۵۰ مقررات موصوف به پرداخت مبلغ ۶۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال جریمه نقدی محکوم می‌گردد.

رأی صادره از حیث محرومیت قطعی و قابل اجرا بوده و نسبت به سایر موارد غیر قابل اجرا و قابل اعتراض نزد کمیته استیناف ظرف مدت یک هفته از تاریخ ابلاغ می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *