بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تعویض های ربیعی سه امتیاز را به حساب ذوب آهن واریز کرد + عکس

نقش کلیدی چهار تعویض ذوب آهن در دو گل این تیم به آلومینیوم

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۹:۱۰
آلومینیوم ؛ نقش کلیدی چهار تعویض ذوب آهن در دو گل این تیم به آلومینیوم

محمد ربیعی با تعویض‌های خود سه امتیاز از آلومینیوم گرفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

عصر دیروز دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و آلومینیوم اراک در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد.

نیمه نخست این دیدار کم موقعیت برای دو تیم پایان یافت و با شروع نیمه دوم نیز به نظر می‌رسید کار برای هر دو تیم گره خورده و احتمالا توپی از خط دروازه‌ها عبور نکند.

اما تعویض‌های ربیعی برگ برنده ذوب‌آهن در این دیدار بود، ورود محمد آذرباد و محمدجواد محمدی در دقیقه ۶۲ و فردین یوسفی و ارشیا سرشوق در دقیقه ۶۹ به زمین روند بازی ذوب آهن و ریتم حرکت این تیم را تا حد زیادی تغییر داد و ذوب آهن توانست بارها در محوطه جریمه آلومینیم صاحب موقعیت شود.

اما تعویض‌های ربیعی در وقت‌های اضافه نیمه دوم به ثمر نشست و فردین یوسفی روی پاس ارشیا سرشوق گل اول گاندوها را وارد دروازه آلومینیوم کرد و در ادامه توپ ربایی محسن آذرباد و پاس این بازیکن به محمد جواد محمدی گل دوم سبزپوشان اصفهانی را وارد دروازه آلومینیوم کرد.

هر دو گل ذوب‌آهن در این دیدار را بازیکنان تعویضی این تیم پایه‌گذاری کردند و به ثمر رساندن گل‌ها نیز بواسطه دو بازیکن تعویضی دیگر رقم خورد تا طلایی‌ترین تعویض‌های هفته به اسم محمد ربیعی و تیمش نوشته شود و سبزپوشان سرانجام در فولادشهر موفق به کسب پیروزی شوند.

آلومینیوم ؛ نقش کلیدی چهار تعویض ذوب آهن در دو گل این تیم به آلومینیوم آلومینیوم ؛ نقش کلیدی چهار تعویض ذوب آهن در دو گل این تیم به آلومینیوم آلومینیوم ؛ نقش کلیدی چهار تعویض ذوب آهن در دو گل این تیم به آلومینیوم آلومینیوم ؛ نقش کلیدی چهار تعویض ذوب آهن در دو گل این تیم به آلومینیوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *