بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

بازگشت لبخند به چهره ربیعی در فولادشهر + عکس

جشن کوچک محمد ربیعی و بازیکنان ذوب آهن پس از برد برابر آلومینیوم

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۷:۵۳
لیگ برتر ؛ جشن کوچک محمد ربیعی و بازیکنان ذوب آهن پس از برد برابر آلومینیوم

هواداران و اعضای تیم ذوب‌آهن بعد از برد مقابل آلومینیوم اراک در فولادشهر جشنی کوچک را برگزار کردند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ذوب‌آهن که از هفته هشتم لیگ برتر و بعد از برد مقابل تراکتور دیگر طعم پیروزی در ورزشگاه خانگی خود را نچشیده بود، روز یکشنبه توانست بعد از 177 روز مقابل آلومینیوم اراک پیروز شود و این طلسم عجیب را بشکند.

محمد ربیعی که تیمش در نیم فصل دوم از بعد نتیجه گیری چندان خوب عمل نکرده بود و بارها بابت نتایج از هواداران ذوب‌آهن عذرخواهی کرد، بعد از بازی اخیر مورد حمایت و تشویق هواداران قرار گرفت.

در پایان دیدار ذوب‌آهن و آلومینیوم در لیگ برتر، هواداران تیم اصفهانی به حمایت و تشویق اعضای تیم خودو به خصوص محمد ربیعی پرداختند. ذوبی‌ها بعد از بازی به سمت هوادارانی که در سکوی روبه‌رو نشسته بودند، رفتند و همراه با آنها تشویق ایسلندی انجام دادند تا یک جشن کوچک را در فولادشهر شاهد باشیم.

ربیعی که امسال در ذوب‌آهن شروعی خوب داشت و نیم فصل اول را با رتبه پنجم خاتمه داد، حالا با کسب دو پیروزی از سه بازی اخیر دوباره توانسته جو هواداری را به سود خود تغییر بدهد و بی‌شک با روحیه خوبی ادامه مسابقات را انجام خواهد داد.

لیگ برتر ؛ جشن کوچک محمد ربیعی و بازیکنان ذوب آهن پس از برد برابر آلومینیوم لیگ برتر ؛ جشن کوچک محمد ربیعی و بازیکنان ذوب آهن پس از برد برابر آلومینیوم لیگ برتر ؛ جشن کوچک محمد ربیعی و بازیکنان ذوب آهن پس از برد برابر آلومینیوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *