بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

واکنش معنادار اسطوره پرسپولیس به دیدار مقابل صنعت نفت آبادان

بهادر عبدی : صنعت‌ نفت آبادان در خانه خود خطرناک است

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ | ۹:۴۵
بهادر عبدی : صنعت‌ نفت آبادان در خانه خود خطرناک است

بهادر عبدی پیشکسوت پرسپولیس گفت : بازی با صنعت‌ نفت آبادان کار بسیار دشواری خواهد بود، زیرا هر تیمی در خانه خودش از روحیه و انگیزه بالایی برخوردار خواهد بود و دوم اینکه نفت آبادان اکنون در پایین جدول قرار دارد و قطعاً برای این بازی از هیچ موقعیتی نخواهند گذشت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بهادر عبدی پیشکسوت پرسپولیس درباره دیدار آینده پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت:

بازی با صنعت‌ نفت آبادان کار بسیار دشواری خواهد بود، زیرا هر تیمی در خانه خودش از روحیه و انگیزه بالایی برخوردار خواهد بود و دوم اینکه نفت آبادان اکنون در پایین جدول قرار دارد و قطعاً برای این بازی از هیچ موقعیتی نخواهند گذشت.

وی در ادامه افزود:

پرسپولیس برای این بازی قطعاً برنامه ویژه‌ای خواهد داشت، اوسمار با کادر باهوش و باتجربه‌ای که در اختیار دارد قطعاً می‌داند که ۳ امتیاز این بازی چقدر مهم است و تنها یک اشتباه می‌تواند پرسپولیس را از قهرمانی دور کند. پرسپولیس در این بازی باید از هر فرصتی که بدست می‌آورد نهایت استفاده را کند و از کناره‌ها بیشترین بهره را ببرند تا شاهد کسب ۳ امتیاز مهم و حیاتی از آبادان باشیم

مربی امید‌های پرسپولیس در ادامه درباره کیفیت بازیکنان جذب شده خارجی سرخپوشان، متذکر شد:

جذب اورونوف و عبدالکریم حسن به افزایش کیفیت بازی سرخپوشان کمک زیادی کرده و طی چند دیدار گذشته تاثیرات مثبت این بازیکنان را روی تیم دیدیم. حسن روی حملات سرخپوشان به خوبی کمک می‌کند هرچند که به همین خاطر جای او در دفاع خالی می‌شود و باید مراقب این موضوع باشد. اورونوف بازیکن سرعتی و تکنیکی است و به سایر بازیکنان برای خلق موقعیت کمک می‌کند. باید این بازیکنان را برای فصل بعد نگه دارند، زیرا آنها اکنون تجربه بازی در یک باشگاه بزرگ را کسب کرده‌اند و باید برای فصل بعد تقویت شوند تا بیشتر از این در کمک تیم باشند.

عبدی در ادامه درباره حواشی به وجود آمده درباره فروش باشگاه، عنوان کرد:

مدیریت باشگاه پرسپولیس به خوبی می‌داند که تیم در وضعیت حساسی است و با توجه به تجربه و دانشی که دارند قطعاً نمی‌گذارند این حواشی وارد اردوگاه سرخ‌پوشان شود. از طرفی ما بازیکنان باتجربه زیادی در تیم داریم و بسیار خوب می‌دانند در مقطع کنونی که فاصله‌ای تا صدر نداریم نباید به این مسائل توجه کنند و باید با قدرت به ادامه لیگ بپردازند. با توجه به اینکه پرسپولیس تیمی پرافتخار و دارای هواداران میلیونی است باید از سوی مقامات بالاتر نگاه ویژه‌ای داشته باشند تا این باشگاه در این خصوص متحمل ضرر نشود، نمی‌خواهم در این باره صحبت زیادی کنم، اما امیدوارم بهترین تصمیم گرفته شود.

بازیکن دهه گذشته سرخ‌پوشان در پایان در خصوص آینده پرسپولیس در لیگ برتر، خاطرنشان کرد:

پرسپولیس ۷ بازی سرنوشت ساز در پیش دارد و نباید بگوییم که این تیم قوی است و آن تیم ضعیف. ما نباید در ادامه لیگ هیچ تیمی را دست کم بگیریم و برای تمام تیم‌های لیگ برتر احترام قائل هستم و باید بگویم که همین نفت آبادان می‌تواند برای پرسپولیس خطرناک ظاهر شود. پرسپولیس طی ۱۰ سال گذشته بیشترین قهرمانی لیگ را به دست آورده و به نظرم در این کار تبحر دارد و راه قهرمان شدن را به خوبی بلد هستند. امیدوارم با توجه به تجربه بازیکنان یک قهرمانی دیگر را به افتخارات باشگاه پرسپولیس اضافه کنیم تا دل هواداران شاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *