بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

سنگ تمام ویژه اسطوره استقلال برای رقیب آبی ها + عکس

علیرضا اکبرپور : پرسپولیس چند سال است که در کورس قهرمانی قرار دارد

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ | ۲۰:۱۵
علیرضا اکبرپور : پرسپولیس نیز چند سال است که در کورس قهرمانی قرار دارد

علیرضا اکبرپور پیشکسوت استقلال گفت : پرسپولیس چند سال است که در کورس قهرمانی قرار دارد و هماهنگی و انسجام خوبی بین بازیکنان این تیم وجود دارد هر سال این تیم تقویت شده و نتایج خوبی تا به امروز کسب کرده و انتظار قهرمانی از پرسپولیس می‌رود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علیرضا اکبرپور پیشکسوت استقلال در ارزیابی از وضعیت تیم‌ها در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال و علت افت برخی تیم ها که مدعی قهرمانی بودند، اظهار کرد:

عوامل زیادی در افت برخی تیم‌ها از جمله سپاهان و تراکتور دخیل است یکی اینکه توقع زیادی از هر دو تیم با توجه به مهره‌های خوبی که ابتدای فصل جذب کرده بودند، می‌رفت و جزو مدعیان قهرمانی بودند و از بازیکنان توقع زیادی می رفت که برای رسیدن به صدر جدول تلاش بیشتری داشته باشند.

وی گفت:

درست است که هر دو تیم پتانسیل قهرمانی داشتند اما شرایط تمرینی و پرداختی بازیکنان این تیم ها را نمی‌دانیم که ببینیم چه اتفاقی رخ داد که از صدر جدول فاصله گرفتند.

بازیکن پیشین استقلال خاطرنشان کرد:

از استقلال ابتدای فصل انتظار قهرمانی نمی‌رفت و حتی تصورشان قرار گرفتن جزو 5 تیم بود و امید قهرمانی را از دوش بازیکنان و هواداران برداشته بودند اما بازیکنان و کادر فنی تلاش کردند تا خود را به صدر جدول برسانند، پرسپولیس نیز چند سال است که در کورس قهرمانی قرار دارد و هماهنگی و انسجام خوبی بین بازیکنان این تیم وجود دارد. هر سال این تیم تقویت شده و نتایج خوبی تا به امروز کسب کرده و انتظار قهرمانی از پرسپولیس می‌رود.

اکبرپور در پاسخ به این پرسش که شانس کدام تیم برای قهرمانی بیشتر است؟ گفت:

با توجه به اینکه هنوز تا پایان لیگ برتر 7 هفته باقی مانده نمی‌توان به صراحت گفت که شانس استقلال برای قهرمانی بیشتر است یا پرسپولیس. هر کدام از این تیم‌ها امکان دارد طی این بازی‌ها امتیاز از دست بدهند اما تیمی موفق است که از فرصت‌ها به خوبی استفاده کند و به راحتی امتیاز از دست ندهد. استقلال تا امروز نشان داده که از موقعیت‌های به دست آمده به خوبی استفاده و در 90 دقیقه بازی بسیار باهوش و با تفکر عمل می‌کند و بازیکنانش با احساس مسئولیت بازی می‌کنند. امیدوارم این روند تا پایان بازی‌ها ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به اختلاف بین مدیریت و کادر فنی و تاثیر آن بر روی عملکرد تیم استقلال، گفت:

قطعا بی تاثیر نیست اما امیدوارم بازیکنان بدون توجه به این مساله صدرنشینی خود را در جدول همچنان حفظ کنند.

اکبرپور در پایان خاطرنشان کرد:

استقلال از ابتدای فصل با کمبود بازیکن مواجه بود که البته با جذب بازیکن خارجی این خلاء تا حدودی رفع شد. اگر استقلال تقویت می‌شد شرایط بهتری داشت. البته اینکه با همین نفرات توانسته در صدر جدول قرار بگیرد نشان از موفقیت این تیم است.

علیرضا اکبرپور : پرسپولیس چند سال است که در کورس قهرمانی قرار دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *