بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

هشدار جدی اسطوره پرسپولیس به سرخابی ها + عکس

اسماعیل حلالی : تیمی که با برنامه بازی کند قطعا شایستگی قهرمانی را دارد

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ | ۹:۴۰
اسماعیل حلالی : تیمی که با برنامه بازی کند قطعا شایستگی قهرمانی را دارد

اسماعیل حلالی پیشکسوت پرسپولیس گفت : درست است که استقلال و پرسپولیس برای صدرنشینی یک اختلاف امتیاز دارند اما تا پایان فصل هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست و تیمی موفق است که با برنامه بازی کند و تنها تمرکزش روی بازی خودش باشد، قطعا چنین تیمی شایستگی قهرمانی را دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

اسماعیل حلالی پیشکسوت پرسپولیس در ارزیابی از عملکرد تیم‌های سپاهان، تراکتور و استقلال و پرسپولیس در نیم فصل دوم برای رسیدن به کورس قهرمانی اظهار کرد:

سپاهان و تراکتور متاسفانه چون دچار مسائل حاشیه‌ای شدند از کورس قهرمانی عقب ماندند و فاصله زیادی با تیم‌های صدر جدولی گرفتند. تنها تیم‌های مدعی قهرمانی استقلال و پرسپولیس هستند که از بین آنها تیمی می‌تواند قهرمان شود که از مسائل حاشیه‌ای به دور باشد. مسائل حاشیه‌ای مثل سیلی می‌ماند که مانع رسیدن تیم به سکوی قهرمانی می‌شود.

وی افزود:

تیم سپاهان در نیم فصل اول عملکرد رو به رشدی داشت و این انتظار می‌رفت که با این همه مهره صدرنشین شود اما در نیم فصل دوم نمی‌دانم چه اتفاقی برای این تیم رخ داد که از صدر عقب‌نشینی کرد. تراکتور نیز به همین شکل ابتدای فصل خیلی خوب جلو آمد اما به خاطر مسائل حاشیه‌ای در نیم فصل دوم جایگاه خود را از دست داد و اکنون استقلال و پرسپولیس هستند که برای قهرمانی رقابت می‌کنند.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که شانس قهرمانی کدام تیم بیشتر است استقلال یا پرسپولیس، تصریح کرد:

هر تیمی که در طی ۷ هفته باقی مانده تا پایان فصل شرایط ثابت و پایداری داشته باشد قهرمان است، البته شاید در کاغذ پرسپولیس بازی‌های سختی را پیش رو داشته باشد اما این دلیل نمی‌شود و برای کسب عنوان قهرمانی باید تمام موانع را طی کند و انگیزه خود را برای قهرمانی افزایش دهد.

حلالی با بیان این که مسائل حاشیه‌ای زیبایی فوتبال را تحت شعاع قرار داده است، خاطرنشان کرد:

چیزی که از فوتبال می‌بینیم متاسفانه بیشتر مسائل حاشیه‌ای و رفتارها و کارهای غلط است، فرهنگ سازی خوبی در فوتبال انجام نشده، به طوری که وقتی داور سوت می‌زند همه وارد زمین می شوند در حالی که نباید این طور باشد و این‌گونه مسائل زیبایی فوتبال را تحت شعاع خود قرار می‌دهد. برخی از افراد به خاطر خالی کردن عقده‌های خود وارد استادیوم می‌شوند و همین مساله سبب می‌شود تا افراد برجسته و صاحب نام حضور کمرنگی در استادیوم داشته باشند. وقتی مسائل حاشیه‌ای به سکوها کشیده می‌شود و فرهنگ سازی در فوتبال صورت نمی‌گیرد ماهیت فوتبال زیر سوال می‌رود.

وی گفت:

درست است که استقلال و پرسپولیس برای صدرنشینی یک اختلاف امتیاز دارند اما تا پایان فصل هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست و تیمی موفق است که با برنامه بازی کند و تنها تمرکزش روی بازی خودش باشد، قطعا چنین تیمی شایستگی قهرمانی را دارد.

پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد:

پرسپولیس به لحاظ فوتبالی جزو تیم‌هایی است که فوتبال را خوب بازی می‌کند. هر چند در نیم فصل اول برای هر بازی برنامه خاصی نداشت و حریفان دست آن را می‌خواندند اما در نیم فصل دوم با تغییراتی که در این تیم ایجاد شد یک مقدار برنامه تاکتیکی‌اش متفاوت شد و شکل بهتری پیدا کرد. البته اگر بخواهد در جام باشگاه‌های آسیا موفق عمل کنیم پرسپولیس باید ایرادات خود را برطرف کند تا امید بیشتری برای قهرمانی داشته باشد.

وی در پایان با بیان اینکه استقلال تنها به دنبال ۳ امتیاز بازی است، تصریح کرد:

شانس قهرمانی استقلال در لیگ ۵۰- ۵۰ است، این تیم به خاطر اختلافی که بین مدیریت و سرمربی وجود دارد به جای ارائه فوتبال زیبا تنها دنبال ۳ امتیاز بازی است، در حالی که درست نیست و باید در کنار کسب ۳ امتیاز، بازی زیبایی را نیز به نمایش بگذاریم.

اسماعیل حلالی : تیمی که با برنامه بازی کند قطعا شایستگی قهرمانی را دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *