بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

سنگ تمام ویژه اسطوره پرسپولیس برای ستاره جذاب سرخ ها

ضیا عربشاهی : امیررضا رفیعی دروازه‌بان دوم پرسپولیس از نظر روحیه عالی بود

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۲:۵۰
ضیا عربشاهی : امیررضا رفیعی دروازه‌بان دوم پرسپولیس از نظر روحیه عالی بود

ضیا عربشاهی پیشکسوت پرسپولیس گفت : امیر رضا رفیعی دروازه‌بان دوم پرسپولیس در دیدار با گل‌گهر از نظر روحیه عالی بود، بدون اشتباه و استرس بهترین عملکرد را در چارچوب داشت چند توپ خطرناک را با توانایی و هوش بالا از دروازه پرسپولیس دور کرد و حتی یک تک به تک مسلم گلزنی را مهار کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ضیا عربشاهی پیشکسوت پرسپولیس درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته بیست‌ و‌ دوم لیگ برتر اظهار داشت:

گل‌گهر تیم دست و پا بسته‌ای نبود، اما پرسپولیس با انسجام تیمی بالا مقابل این تیم خوب بازی کرد و از ابتدا کار را عالی آغاز کردند. تیم به نحوه احسن ریکاوری کرده بود و بازیکنان سرحال بازی کردند تا سه امتیاز را بگیرند. پرسپولیس در هفته‌های اخیر همان تیمی شده است که هواداران دوست دارند، چون تمامی بازیکنان فقط می‌خواهند برنده از میدان خارج شوند.

وی افزود:

بازیکنان پرسپولیس در طول بازی با گل‌گهر پاس‌های زیادی به هم می‌دادند، در اجرای کار‌های ترکیبی خیلی خوب ظاهر شدند، کم اشتباه بودند و از همه مهمتر شوت به دروازه حریف می‌زدند. اما مهاجمان در زدن ضربات آخر باید دقت بیشتری داشته باشند.

کارشناس فوتبال در مورد ترکیب ایده‌آل پرسپولیس در بازی‌های اخیر عنوان کرد:

آل‌کثیر در رأس تیم قرار داشت و اورونوف سمت چپ و عالیشاه در سمت راست، در سایه آل‌کثیر بازی می‌کردند. مهدی ترابی و سروش رفیعی پشت سر این ۳ بازیکن خط حمله عقب‌تر حضور داشتند. دانیال اسماعیلی‌فر از سمت راست و عبدالکریم حسن از چپ خیلی خوب در فاز حمله شرکت می‌کردند. دو دفاع وسط هم خوب ظاهر شدند و تا وسط بالا بازی می‌کردند.

پیشکسوت فوتبال درباره عملکرد امیررضا رفیعی یادآور شد:

امیر رضا رفیعی دروازه‌بان دوم پرسپولیس در دیدار با گل‌گهر از نظر روحیه عالی بود، بدون اشتباه و استرس بهترین عملکرد را در چارچوب داشت. چند توپ خطرناک را با توانایی و هوش بالا از دروازه پرسپولیس دور کرد و حتی یک تک به تک مسلم گلزنی را مهار کرد.

عربشاهی در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود، گفت:

هم اکنون پرسپولیس با استقلال فقط یک امتیاز فاصله دارد و می‌تواند در بازی‌های آینده از استقلال هم عبور کند. امیدوارم در ادامه رقابت‌های لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس برای قهرمانی تلاش خود را بیشتر کند و قهرمانی دور از دسترس هم نیست، چون پرسپولیس نفرات خوبی در زمین و روی نیمکت دارد.

وی در مورد دیدارهای بعدی پرسپولیس در لیگ برتر خاطرنشان کرد:

۸ بازی دیگر در لیگ برتر برای پرسپولیس باقی مانده و به نظرم دو بازی‌ مهم در هفته‌های بیست‌وسوم با ملوان و بیست‌وپنجم با سپاهان، رقابت‌های بسیار مهمی است. این دو تیم، تیم‌های باکیفیت و قدرتمند لیگ برتر هستند و باید با انسجام تیمی بالا حداکثر امتیازات را از این دو تیم بگیرد تا شانس خودش را برای قهرمانی بیشتر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *