بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

متلک سنگین اسطوره محبوب استقلال به منتقدان تیم جواد نکونام

شاهین بیانی : بازی هجومی استقلال دهان منتقدان را بست

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۳:۱۴
شاهین بیانی : بازی هجومی استقلال دهان منتقدان را بست

شاهین بیانی پیشکسوت استقلال گفت : بازی که استقلال برابر مس رفسنجان از خود به نمایش گذاشت دهان منتقدانی را که اعتقاد دارند استقلال دفاعی بازی می کند، بست پسران آبی یک بازی هجومی را در دستور کار قرار دادند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

شاهین بیانی پیشکسوت استقلال در خصوص تساوی دو بر دو استقلال برابر مس رفسنجان گفت:

شاهد یک بازی زیبا، پرصحنه و پرگل از دو تیم بودیم یا به قول سرمربی مس رفسنجان لحظه به لحظه هواداران از جای خود بلند می شده و دوباره می نشستند و این صحنه را بارها دراین دیدار به خاطر بازی خوب دو تیم شاهد بودیم.

وی افزود:

مس رفسنجان با نویدکیا روزهای خوبی را پشت سر می گذارد. سرمربی جوان مس توانسته یک تیم شجاع و نترس را درست کند؛ تیمی که از نام و آوازه حریفان نمی ترسد، با تمام توان بازی می کند و حتی می تواند برای دیگر تیم های لیگ برتری دردسرساز شود و خوشحالم که بعد از مدتها شاهد یک بازی زیبا و پرگل بودیم. اگر چه استقلال می توانست در این دیدار برنده از زمین خارج شود اما باز هم از داوری ضربه خورد و نتوانست سه امتیاز کامل را به دست بیاورد.

کارشناس فوتبال با انتقاد از نبود سیستم VAR در تمامی بازی های لیگ انتقاد کرد و گفت:

همانطور که در دربی می توان از این سیستم استفاده کرد باید دیگر دیدارهای سرخابی ها هم از این سیستم استفاده شود. در دیدار مس و استقلال یک صحنه کاملا مشکوک به گل به وجود آمد که داور به راحتی از آن گذشت اما اگر از این سیستم در ورزشگاه استفاده می شد به طور حتم استقلال به یک گل دیگر رسیده بود اما متاسفانه باز هم اشتباه داوری و نبودVAR یک بار دیگر به استقلال ضربه زد تا کار این تیم برای رسیدن به قهرمانی سخت شود.

شاهین بیانی در پاسخ به این پرسش که چرا استقلال نتوانست از این دیدار برنده از زمین خارج شود گفت:

دلایل مختلفی باعث شد که استقلال نتواند سه امتیاز را از آن خود کند. اصلی ترین دلیل، اشتباه داوری بود. البته آبی ها هم نتوانستند از موقعیت های زیادی که به دست آوردند استفاده کنند ضمن اینکه خط دفاع استقلال یک روز بد را پشت سر گذاشت.

این پیشکسوت ادامه داد:

نبود بازیکنانی چون سیلوا و حردانی و حتی عدم استفاده از مرادمند باعث شد تا ترکیب اصلی خط دفاع استقلال تغییر پیدا کرده و آبی ها دو بار در همان لحظات ابتدایی نیمه اول و دوم دروازه شان باز شود. حسینی اگر چه چندین موقعیت مسلم را از حریف گرفت و عملکرد خوبی داشت اما باید بگوییم در خوردن دو گل هم مقصر نبود و اشتباهات فردی خط دفاع باعث شد تا دروازه این گلر آماده باز شود اما در مجموع استقلال نمایش قابل قبولی داشت و باید برای اینکه به قهرمانی دست پیدا کند این دیدار را فراموش کرده و تمرکزش بر روی بازی های بعدی باشد.

کارشناس فوتبال با انتقاد از کسانی که استقلال را یک تیم دفاع می دانستند گفت:

بازی که استقلال برابر مس رفسنجان از خود به نمایش گذاشت دهان منتقدانی را که اعتقاد دارند استقلال دفاعی بازی می کند، بست. پسران آبی یک بازی هجومی را در دستور کار قرار دادند و بارها موقعیت سازی کردند و اگر بخت با استقلال یار بود به طور حتم برنده از زمین خارج می شد اما در فوتبال روزهایی وجود دارد که هر چه تلاش بکنی توپ وارد دروازه نمی شود و این یکی از همان روزهایی بود که باعث شد استقلال نتواند پیروز این دیدار زیبا و حساس باشد.

کارشناس فوتبال در پایان و در خصوص دیدار هفته بیست و سوم استقلال برابر آلومینیوم که روز جمعه در اراک برگزار خواهد شد گفت:

استقلال باید تساوی برابر مس را به فراموشی بسپارد و خود را آماده این دیدار حساس کند. آلومینیوم حریف سرسختی برای استقلال خواهد بود، آنها هم نمی خواهند در شهر خود امتیاز از دست بدهند. استقلال هم باید به دنبال کسب سه امتیاز باشند. حالا با مصدومیت مهدی پور به طور حتم برنامه های تاکتیکی استقلال برای مقابله با آلومینیوم تغییر خواهد کرد و باید امیدوار باشیم نکونام و یارانش از این دیدار با سه امتیاز به تهران برگردند و منتظر سایر نتایج باشند تا ببینیم اتفاقات فوتبالی چه شانسی را برای استقلال رقم خواهد زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *