بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اوسمار مثل یحیی به این ستاره اعتماد دارد !

عملکرد قابل قبول مسعود ریگی دو بازی آخر پرسپولیس

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ | ۹:۵۳
ریگی ؛ عملکرد قابل قبول مسعود ریگی دو بازی آخر پرسپولیس

بعد از اشتباه بازی اراک که منجر به دریافت آن سوپرگل سه امتیازی شد در دو بازی آخر به عنوان تنها هافبک دفاعی پرسپولیس به میدان رفته است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ریگی در بازی ذوب آهن نمایش کم نقصی داشت و تحت فشار درست پاس می‌داد و به راحتی باعث شکل گیری بازی تیمش از مقابل خط دفاعی می‌شد تا توپ را سالم به هافبک‌های دیگر رساند آن هم بدون اینکه ضرب اضافه‌ای به توپ بزند.
ریگی در پوشش گپ‌های دفاعی هم عملکرد خوبی داشت تا به عنوان تنها هافبک دفاعی سرخ‌ها در این میدان نمره قبولی بگیرد.
شماره 5 سرخ‌ها که حالا سروش رفیعی را کنار خود می‌بیند مامور جارو کردن فضای مقابل خط دفاع و البته رساندن توپ به خط جلوست اما در پوشش‌ها هم بموقع بین مدافعان میانی تیمش حاضر می‌شود و وظیفه خود را درست انجام می‌دهد.
البته در بازی با ذوب آهن، از آنجایی که حریف حدود یک نیمه ده نفره بازی کرد پرسپولیس آنقدر تحت فشار نبود که ریگی تحت فشار زیادی قرار نگرفت که تست شود اما به صورت کلی به نظر می‌رسد بازیکن مورد علاقه یحیی گل محمدی نظر اوسمار را هم جلب کند.

با شرایطی که در اسکواد پرسپولیس و خط میانی این تیم ایجاد شده سینا اسدبیگی رقیب ریگی به عنوان تنها هافبک دفاعی سیستم مد نظر اوسمار خواهد بود اما ریگی که در نیم فصل اول در بیشتر بازی‌ها فیکس بود ظاهرا باز هم از اسدبیگی جلوتر است مگر اینکه شرایط تغییر کند.
در عین حال با در نظر گرفتن این شرایط در حالی که به نظر می‌رسید اوسمار بشدت روی جذب یک هافبک دفاعی دیگر نظر دارد خرید بازیکن دیگری در این پست منتفی است چرا که هم ریگی در ترکیب تیمش خوب کار کرده هم اینکه اسدبیگی و حنانوف هم در این پست می‌توانند به میدان بروند و کمبودی از این بات احساس نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *