بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

وعده بزرگ به هواداران صنعت نفت آبادان

منصور مدیرعامل اسبق صنعت نفت : به نظر من صنعت نفت قطعاً در لیگ می‌ماند

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۰:۲۲
میرزایی مدیرعامل اسبق صنعت نفت : به نظر من صنعت نفت قطعاً در لیگ می‌ماند

مدیرعامل اسبق صنعت نفت معتقد است باید به سهراب بختیاری زاده فرصت داد و هواداران باید از او حمایت کنند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

منصور میرزایی، مدیرعامل سابق صنعت نفت آبادان در مورد وضعیت حال حاضر این باشگاه با خبرنگار ما گفت‌وگو کرد. او در ابتدا گفت:

من به عنوان مشاور غیر رسمی کنار تیم هستم. ما باید هر کدام وظایف خودمان را انجام بدهیم و سعی کنیم از آن حیطه خارج نشویم. نباید از آقای بختیاری زاده انتظار داشته باشیم در این دو سه بازی تحول آنچنانی ایجاد کند. همین که ایشان مسئولیت پذیرفته و خودش را تحت این فشار و بحران قرار داده ما باید از او ممنون باشیم.

او ادامه داد:

اگر کسی واقعا هوادار است باید وظیفه هواداری‌اش را انجام بدهد و در جایگاه خودش قرار بگیرد. با فشار آوردن به تیم، درگیری ایجاد کردن، توهین کردن به سرمربی اتفاقات خوبی نمی‌افتد و باید به تیم کمک کنیم‌. به دلیل پیشبینی همین اتفاقات بود که پروسه انتخاب سرمربی طول کشید.

او در مورد بختیاری‌زاده گفت:

به اعتقاد من یکی از بهترین مربی‌هایی که می‌توانست با نفت کار بکند آقای بختیاری‌زاده است. فقط بحث فنی نیست ایشان یک آدم اخلاق مدار است و به نظرم آن حلقه گمشده‌ای که خیلی از مربی‌ها دارند بحث مدیریت است و او می‌تواند تیم را مدیریت کند. به نظر من صنعت نفت قطعاً در لیگ می‌ماند.

او ادامه داد:

یک سری حرکات هواداران اصلا خوب نیست و اصلاً برای اعتبار صنعت نفت خوب نیست‌. صنعت نفت یا میماند یا میفتد ولی این حرکات ماندگار است. یکی از دلایل عمده‌ای که مربیان به سادگی آبادان نمی‌آمدند همین اتفاقات است.

دسته بندی ها : اخبار داغ , لیگ برتر
برچسب ها : , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *