بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

قابی جالب از اوت های بلند ذوب اهن برابر پرسپولیس + عکس

اوت‌های بلند محمد قریشی از صحنه های جالب دیدار ذوب اهن - پرسپولیس

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ | ۶:۳۰
پرسپولیس ؛ اوت‌های بلند محمد قریشی از صحنه های جالب دیدار ذوب اهن - پرسپولیس

اوت‌های بلند محمد قریشی یکی از اتفاقات جالب دیدار ذوب‌آهن و پرسپولیس بود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

به همان اندازه که اوت‌دستی‌های خاص و بلند نادر محمدی در بازی رفت پرسپولیس و ذوب‌آهن مورد توجه قرار گرفت، در دیدار برگشت دو تیم هم این مسئله متوجه سیدمحمد قریشی بود.

در روزهایی که نادر محمدی به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی از فوتبال دور شده و دوران نقاهت را طی می‌کند، ذوب‌آهن لنگ اوت انداز نمانده و قریشی با همان شیوه از پرتاب اوت توانسته جای خالی محمدی را پر کند.

پرسپولیس ؛ اوت‌های بلند محمد قریشی از صحنه های جالب دیدار ذوب اهن - پرسپولیس پرسپولیس ؛ اوت‌های بلند محمد قریشی از صحنه های جالب دیدار ذوب اهن - پرسپولیس
مدافع ذوبی‌ها در بازی گذشته تیمش مقابل پرسپولیس هم با اوت‌های بلند و پشتک‌واروهای جذاب جلب توجه کرد. قریشی بیشتر در نزدیکی‌های دروازه پرسپولیس اقدام به پرتاب اوت دستی کرد، هرچند که پرتاب‌های او در نهایت راهی به دروازه سرخ‌پوشان پیدا نکرد و ذوب‌آهن بازنده زمین مسابقه را ترک کرد.

با این حال اگرچه مصدومیت نادر محمدی و دوری بلند مدت او از میادین اتفاق دردناکی برای ذوب‌آهن و محمد ربیعی محسوب می‌شود، اما آنها حداقل خیالشان از داشتن یک اوت انداز دیگر راحت است و می‌توانند از این حیث کار خود را پیش ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *