بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

خوشحال ترین ستاره بایرن مونیخ از رفتن توخل

با رفتن توخل ماتیس دی‌لیخت در بایرن مونیخ می ماند

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۳
بایرن مونیخ ؛ با رفتن توخل ماتیس دی‌لیخت در بایرن مونیخ می ماند

ماتیس دی‌لیخت، ستاره هلندی بایرن مونیخ، امیدوار است که با جدایی توماس توخل بتواند به حضورش در این باشگاه ادامه دهد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

دی‌لیخت از زمان پیوستن به بایرن مونیخ و تحت هدایت یولیان ناگلزمان توانست به یکی از مهره‌های کلیدی در خط دفاعی این تیم تبدیل شود.

عملکرد خوب او و حضور مطمئنش در خط دفاعی باعث شد که مدیران و هواداران این تیم هم از او بسیار راضی باشند و شرایط خوبی در مونیخ برایش به وجود بیاید اما این وضعیت به همین شکل ادامه پیدا نکرد و او لحظات متفاوتی را هم تجربه کرد.

اخراج ناگهانی ناگلزمان از سوی مدیران بایرن و حضور توخل به عنوان جانشین او روی نیمکت باعث شد که شرایط به شکلی کاملا متفاوت برای این ستاره هلندی پیش برود و او روزهای سختی را هم در بایرن پشت سر بگذارد و حتی به جدایی فکر کند.

حالا روزنامه ورزشی بیلد مدعی شده است که این بازیکن علاقه زیادی به بایرن دارد و مایل است که در آینده به یکی از رهبران این باشگاه تبدیل شود. اما شرایط پیچیده تحت هدایت توخل وادارش کرده بود که به ترک مونیخ هم فکر کند.

اما حالا با توجه به این که توخل در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد، دی‎‌لیخت هم به این که به حضورش در این تیم ادامه دهد فکر می‌کند و منتظر معرفی سرمربی جدید است اما در هر صورت شانس ماندنش در بایرن بسیار بالا رفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *