بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اتهام بی اساس والنسیا علیه ستاره رئال مادرید

دروغ بزرگ باشگاه والنسیا علیه وینیسیوس برملا شد

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۲:۱۸
وینیسیوس ؛ دروغ بزرگ باشگاه والنسیا علیه وینیسیوس برملا شد

خبرگزاری EFE به سندی دست یافته که مشخص می‌کند وینیسیوس در دادگاه بر خلاف ادعای باشگاه والنسیا، هرگز نگفته بود تمام ورزشگاه علیه او شعار می‌دادند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

وینیسیوس مهرماه در دادگاه رسیدگی به اتفاقات بازی فصل گذشته والنسیا-رئال مادرید در مستایا حاضر شد و شهادت داد. او عنوان کرد که در ورزشگاه تنها چیزی که شنیده، شعارهای نژادپرستانه بوده است. دیداری که بسیار جنجالی شد.

در پی این اظهارات، باشگاه والنسیا وینیسیوس را متهم کرده است که در بیانیه خود در دادگاه شماره 10 والنسیا در توصیف وقایعی که در آن بازی رخ داد، دروغ گفته است. باشگاه والنسیا طی بیانیه‌ای رسمی از ستاره برزیلی درخواست کرده تا شهادت خودش را که از طریق ویدئو کنفرانس در دادگاه ارائه کرده، اصلاح کند.

وکیل باشگاه والنسیا مدعی شد که وینیسیوس در دادگاه گفته است تمام ورزشگاه علیه او شعار نژادپرستانه می‌دادند و باشگاه نیز اعلام کرد این اظهارات وجهه و اعتبار شهر در دنیا را خراب کرده است.

اکنون خبرگزاری EFE به سندی دست یافته که خلاف این ادعا را ثابت می‌کند. متن اظهارات ستاره برزیلی رئال به دست این خبرگزاری رسیده که بر این اساس او گفته بود بخش‌هایی کوچک از ورزشگاه علیه او شعار می‌دادند. او هیچ جا نگفته بود تمام مستایا شعارهای نژادپرستانه سر دادند.

طبق گزارش مارکا، به فاصله دو روز تا بازی والنسیا-رئال در مستایا، وینیسیوس قصد ندارد در این مورد بیانیه‌ای صادر کند و تمرکز او کاملا روی بازی است. او در بازی رفت که رئال 5-1 برد، انتقامش را با زدن دو گل گرفت و می‌خواهد این بار در مستایا زهرش را به والنسیا بریزد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *