بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

کنایه سنگین اسطوره استقلال به مدیران آبی ها

بهتاش فریبا : اگر دوباره دعوا نشود راه قهرمانی استقلال ادامه دارد

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۷:۳۰
بهتاش فریبا : اگر دعوا نشود راه قهرمانی استقلال ادامه دارد

بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال گفت : امتیاز گرفتن از سپاهان کار سختی است استقلال 3 امتیاز بسیار مهم کسب کرد و اختلاف امتیاز را با این تیم به 8 امتیاز رساند، هر چند آنها دو بازی عقب افتاده دارند در مسیر قهرمانی افتاده‌ایم و اگر مشکلی پیش نیاید و دوباره در باشگاه دعوا نشود، این مسیر ادامه پیدا می‌کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال درباره برتری یک بر صفر استقلال مقابل سپاهان اصفهان در هفته هجدهم لیگ برتر، اظهار داشت:

امتیاز گرفتن از سپاهان کار سختی است. استقلال 3 امتیاز بسیار مهم کسب کرد و اختلاف امتیاز را با این تیم به 8 امتیاز رساند، هر چند آنها دو بازی عقب افتاده دارند. در مسیر قهرمانی افتاده‌ایم و اگر مشکلی پیش نیاید و دوباره در باشگاه دعوا نشود، این مسیر ادامه پیدا می‌کند.

وی افزود:

بیشتر از این نباید درباره بازی با سپاهان صحبت کرد. بازیکنان استقلال آنقدر باتجربه هستند که بدانند این پیروزی‌ها فقط 24 ساعت خوشحالی دارد و پس از آن باید به فکر بازی بعد باشند. بازیکنان باید متوجه شوند که این بازی تمام شده و باید به این فکر کنند که سه امتیاز از دیدار با استقلال خوزستان در اهواز بگیرند و سپس آماده رقابت با پرسپولیس در دربی شوند.

«حفظ کردن فاصله امتیازی استقلال با سپاهان اهمیت زیادی دارد.» پیشکسوت استقلال با بیان این جمله خاطرنشان کرد:

سپاهان دو، سه بازی سخت داشته که پشت سر هم بود. این تیم دو بازی برابر الهلال عربستان 10 نفره بازی کردند و فشار زیادی به بازیکنان وارد شد. نباید فکر کنیم کار سپاهان تمام شده است و شک نکنید این تیم به جدول مسابقات بازمی‌گردد. حواس استقلال باید به حفظ فاصله این امتیاز باشد. سپاهان با برتری در دو بازی عقب افتاده‌اش به دو امتیازی استقلال می‌رسد، بنابراین سایه سپاهان همیشه وجود دارد و نباید فکر کنیم همه چیز تمام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *