بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

متلک آتشین اسطوره استقلال به مدیرعامل خبرساز آبی ها

هاشم حیدری : علی خطیر را هیچ کس نمی شناخت و استقلال او را بزرگ کرد

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۳:۱۵
هاشم حیدری : علی خطیر را هیچ کس نمی شناخت و استقلال او را بزرگ کرد

هاشم حیدری پیشکسوت استقلال گفت : علی خطیر را هیچ کس نمی شناخت و این استقلال بود که او را بزرگ کرد نه این که خطیر استقلال را بزرگ کار کند استقلال مدیران با کفایت تری از خطیر دارد و می شود از آنها استفاده کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

هاشم حیدری پیشکسوت استقلال در مورد اتفاقات و اختلافاتی که بین نکونام و خطیر بوجود آمده است گفت:

سکوت وزارت ورزش در این اتفاق عجیب است. وزارت ورزش استقلال و پرسپولیس را از آن خود می داند اما در این شرایط حساس سکوت کرده و مداخله نمی کند.

این پیشکسوت فوتبال استقلال ادامه داد:

شخص وزیر باید در این اتفاق ورود کند و اگر لازم است خطیر را کنار بگذارد. علی خطیر را هیچ کس نمی شناخت و این استقلال بود که او را بزرگ کرد نه این که خطیر استقلال را بزرگ کار کند. استقلال مدیران با کفایت تری از خطیر دارد و می شود از آنها استفاده کرد. نکونام حمایت هواداران ، پیشکسوتان و بازیکنان را دارد که نشان می دهد او برای موفقیت استقلال تلاش می کند.

حیدری در پاسخ به این پرسش که با این شرایط آینده استقلال را چگونه می بینید گفت :

بعید می دانم استقلال با این شرایط موفق باشد. مشکلات استقلال عمیق‌ است و اگر این زخم کهنه سرباز کند دیگر نمی‌توان مشکلات را حل کرد. در این مقطع حساس به نظر من یکی باید از استقلال برود و با توجه به اینکه نکونام از حمایت همه برخوردار است رفتن خطیر به صلاح استقلال است و وزارت ورزش باید یک مدیر توانا و دلسوز را جایگزین این مدیر عامل پر حاشیه کند.

هاشم حیدری در خصوص پیروزی استقلال برابر نفت آبادان گفت:

با توجه به تعطیلی لیگ و شرایط بدی که در استقلال حاکم شده کسب ۳ امتیاز اولین دیدار از دور برگشت بسیار مهم بود که آبی ها کسب کردند و توانستند صدرنشینی خود را تثبیت کند . استقلال همچنان مشکل نیم فصل اول که نبود یک هافبک بازیساز است را دارد و امیدواریم با نفرات جدیدی که به استقلال آمدند این مشکل بزودی برطرف شود ، تیم از لحاظ روحی با بردی که بدست آورد بهتر شده و در این اختلافات شدید این برد برای تیم و هواداران عالی بود. البته تساوی برابر ملوان هم ارزشمند بود چرا که این تیم در خانه خودش بازی می کرد و گرفتن یک امتیاز هم مفید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *