بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

فشار حداکثری بر روی ستاره کره جنوبی پس از درگیری با سون

افزایش انتقاد ها به لی کانگ این، ستاره کره جنوبی

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۲:۴۹
لی کانگ این ؛ افزایش انتقاد ها به لی کانگ این، ستاره کره جنوبی

نگرانی بسیاری از شدت گرفتن انتقادها و حملات علیه لی کانگ این، ستاره کره جنوبی، به وجود آمده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

فاش شدن درگیری لی کانگ این و سون هیون مین در اردوی تیم ملی کره جنوبی پیش از بازی حساس مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا باعث شده است که او روزهای سختی را سپری کند.

با وجود این که چند روزی از اتمام این مسابقات می‌گذرد اما بحث درباره این موضوع همچنان داغ است. پس از این که روزنامه این خبر را فاش کرد، این بازیکن خیلی زود پستی را در صفحه اینستاگرامش منتشر و از هواداران فوتبال کره و همچنین بازیکنان این تیم عذرخواهی کرد.

اما با توجه به این که در این حادثه در واقع از سوی بازیکنی که 10 سال جوان‌تر و کم تجربه‌تر از بازیکن ارشد خودش است رخ داده و خصوصا که طرف مقابل سون بوده که از محبوبیت خاصی برخوردار است، عواقب بسیاری برای لی کانگ این به همراه داشته است.

حتی عذرخواهی او هم کافی نبوده و انتقادها همچنان ادامه دارد اما به نظر می‌رسد که این انتقادها دیگر بسیار تند شده است. بعضی از هواداران فوتبال کره به صفحه اینستاگرام این ستاره کره مراجعه کرده و حملات و تهدیدهای شخصی علیه‌اش انجام داده‌اند.

حتی خانواده او هم از این موج توهین و انتقاد در امان نماندند و اظهاراتی مانند «مواظب برادر کوچکترتان باشید» یا «تربیت خانوادگی شما اینطوری است؟» باعث تعجب بسیاری از افراد شده است.

اما این اتفاق عواقب دیگری هم برای او داشته و شرکت تبلیغاتی که با این ستاره پاری سن ژرمن همکاری می‌کرد دیگر تمایلی به ادامه این روند ندارد و تابلوهای با تصویر او پایین کشیده شده است اما در تمام طول این مدت فدراسیون فوتبال کره جنوبی واکنش خاصی نشان داد.

به نظر می‌رسد که آنها هنوز در حال بررسی و ارزیابی اتفاقات رخ داده هستند اما از رفتار هواداران با این بازیکن هم رضایت ندارند. حتی بعضی از سیاستمداران هم دست به انتقاد از او زدند و این باعث شده است که فدراسیون کره جنوبی از شرایط روحی و روانی خاص او نگران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *