بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

کنایه سنگین اسطوره استقلال به مدیرعامل جنجالی آبی ها + عکس

شاهرخ بیانی : علی خطیر نمی‌خواهد مشکلات استقلال حل شود

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۲:۲۰
شاهرخ بیانی پیشکسوت استقلال درباره این تیم صحبت کرد

شاهرخ بیانی پیشکسوت استقلال گفت : استقلال 50 روز فرصت داشت، اما چه چیزی درست شد به نظر می‌رسد که علی خطیر نمی‌خواهد مشکلات حل شود اصلا همان زمان ما شنیدیم که منتظر است نکونام نتیجه نگیرد تا او را بردارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

شاهرخ بیانی پیشکسوت استقلال که از اوضاع و احوال استقلال به شدت شاکی است.

اختلاف نکونام و خطیر همچنان ادامه دارد و هر روز این حرمت شکنی‌ها باعث خشم هواداران شده است!

استقلال می‌برد و در حال حاضر صدرشنینی است، اما هیچ کس از برد استقلال لذت نمی‌برد. هنوز مشکلات بازیکنان حل نشده و بازیکنان مدنظر نکونام هم جذب نشده اند. در ابتدای فصل که برای حل اختلاف خطیر و نکونام جلسه گذاشتیم قرار شد این مشکلات حل شود، اما همچنان ادامه دارد. بازیکنان استقلال از شرایط فعلی این باشگاه ناراحت هستند و می‌گویند وقتی پولشان را از باشگاه خواسته اند به آنها گفته اند بروید پولتان را از همان آجورلو بگیرید. در تقسیم پول هم اصلا عادلانه عمل نکردند و درصد پرداختی بازیکنان یکسان نبوده است. قرارداد بازیکنی که به خاطر استقلال پایین بسته شده را درست نمی‌کنند و از طرفی هم بدون اطلاع نکونام با جدایی مهری موافقت می‌کنند. این همه لج و لجبازی نشات گرفته از چیست؟!

به نظر می‌رسد طرفدار نکونام هستید و بشدت مخالف مدیریت خطیر؟

ما فوتبالی هستیم و مشکلات یک مربی را به خوبی درک می‌کنیم. ما در روزی که با خطیر جلسه گذاشتیم به او گفتیم که با علم به اینکه استقلال بدهکار است به این تیم آمدی پس مشکلات مالی رابرطرف کن. ضمن اینکه قرار شد کمیته فنی تشکیل شود تا رابطی بین نکونام و خطیر باشد و این دو نفر این قدر با هم اختلاف نداشته باشند. در آن نشست خطیر همه حرف های ما را قبول کرد و قول داد نیم فصل همه چیز درست شود در تعطیلات نیم فصل استقلال 50 روز فرصت داشت ، اما چه چیزی درست شد به نظر می‌رسد که علی خطیر نمی‌خواهد مشکلات حل شود. اصلا همان زمان ما شنیدیم که منتظر است نکونام نتیجه نگیرد تا او را بردارد اما استقلال نتیجه گرفت و خطیر به خواسته اش نرسید.

از نحوه مدیریت خطیر ناراحت هستید به نظر شما با رفتن خطیر مشکلات استقلال حل می‌شود؟

ما همان زمان هم به او گفتیم اگر نمی‌توانی مشکلات را حل کنی برو. الان کدام مشکلات حل شد. استقلال بدهکار است . اسپانسری که گرفته اند در شان باشگاه نبود.

اسپانسر استقلال (تبلیغ موبایل) هم یک هشدار است اینطور که گفته می‌شود به زودی برای استقلال دردسر می شود.

قطعا همینطور است.کاملا واضح است که این اسپانسر دردسر ساز خواهد شد. شما نگاه کنید موبایل نزدیک پنجاه و هفت میلیونی را بیست میلیون می‌فروشند این با عقل جور در نمی‌آید. به نظر کلاهبرداری است این مردم گناه ندارند که تاوان بدهند. تاکنون استقلال تماشاگر نداشت اما حالا که نیم فصل دوم شروع شد و محرومیت استقلال از حضور تماشاگر تمام شد قطعا سکوها ملتهب می‌شود آن وقت است که تنش ایجاد می‌شود. من فقط امیدوارم آقا محمدی هر چه زودتر مشکلات استقلال را حل کند.

اما ایشان کمتر در جلسات هستند!

اشتباه نکنید ایشان هستند و تصمیمات درستی گرفته اند مدیریت آقا محمدی حرف ندارد و به خوبی می‌تواند مشکلات را حل کند.

با رفتن سامره هنوز تکلیف سرپرست استقلال هم مشخص نیست و سرپرست موقت دارد.

حرف من این است و این گله را دارم که چرا بازیکنانی که در آسیا قهرمان شدند و ستاره تیم استقلال حاصل زحمت آنها است جایی در این تیم ندارد. چرا آنهایی که این ستاره را برای استقلال آوردند نباید سرپرست استقلال شوند. مگر ما این ستاره را در آسیا برای استقلال نیاوردیم که الان همه به آن افتخار می‌کنند پس چرا نباید جایگاهی در این تیم داشته باشیم.

آقای شاهرخ بیانی استقلال بازی با ملوان در پیش دارد این بازی را چطور ارزیابی میکنید ؟

قطعا بازی سختی خواهد بود. ملوان از قدیم تیم خوب و ریشه داری است و استقلال در انزلی کارش سخت است . امیدوارم استقلال در این شهر بتواند پیروز شود و دل هواداران ما شاد شود.

شاهرخ بیانی پیشکسوت استقلال درباره این تیم صحبت کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *