بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پیشنهاد ویژه پیشکسوت فوتبال ایران برای سرمربی تیم ملی

ابراهیم قاسمپور : حالا که امیر قلعه‌نویی در تیم ایران مانده باید کادرفنی اش تغییر کند

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۳:۲۴
ابراهیم قاسمپور پیشکسوت فوتبال ایران درباره این تیم صحبت کرد

ابراهیم قاسمپور پیشکسوت فوتبال ایران گفت : قبلاً هم گفتم باید به مربی ایرانی فرصت داده شود ولی حالا که فرصت دادیم به نظرم باید کادرفنی و دستیاران آقای قلعه‌نویی تقویت شوند و افرادی حضور داشته باشند که بتوانند به او کمک کنند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ابراهیم قاسمپور پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص وضعیت تیم ملی و شکست مقابل قطر در جام ملت‌ها گفت:

وقتی تیم ملی با شکست مقابل قطر به ایران برگشته یعنی ما عملکرد خوبی نداشتیم. ما در دور گروهی کار سختی نداشتیم و با تیم‌هایی تقابل کردیم که در سطح ما نبودند و در کل تورنمنت فقط در نیمه دوم بازی با ژاپن عملکرد خوبی داشتیم و در نهایت مقابل قطر برخلاف پیش‌بینی‌ها بازی را واگذار کردیم و از صعود به فینال محروم شدیم.

وی اضافه کرد:

ما قطر را با تیم خودمان از لحاظ مهره مقایسه کنیم واقعاً تفاوت زیادی وجود دارد ولی چرا آنها موفق شدند و ما نتیجه نگرفتیم؟ این موضوعی است که باید دلیل آن را بررسی کنیم. آنها از توانایی بازیکنان خود به خوبی استفاده کردند ولی ما از انجام این کار عاجز بودیم. ما بازیکنی مثل مهدی قایدی در اختیار داشتیم که جزو برترین های جام بود ولی از او استفاده نکردیم.

وی در ادامه تاکید کرد:

شنیدم دستیار آقای قلعه‌نویی گفتند ما سازمان دفاعی خوبی داشتیم. کدام سازمان دفاعی خوب؟ ما در ۶ بازی ۸ گل دریافت کردیم و فقط ژاپن در بین حریفان ما مدعی بود. هنگ کنگ و فلسطین و سوریه و امارات تیم‌هایی نیستند که مارا به چالش بکشند. ما فقط مقابل هنگ کنگ توانستیم کلین شیت کنیم.

پیشکسوت فوتبال در مورد تصمیم فدراسیون مبنی بر ادامه همکاری با قلعه‌نویی گفت:

قبلاً هم گفتم باید به مربی ایرانی فرصت داده شود ولی حالا که فرصت دادیم به نظرم باید کادرفنی و دستیاران آقای قلعه‌نویی تقویت شوند و افرادی حضور داشته باشند که بتوانند به او کمک کنند، اینکه یک نفر بازیکن بوده و بازنشسته شده را در کنار خودمان قرار دهیم کاری از دستش بر نمی‌آید. شما نگاه کنید گواردیولا از کمک چه افرادی کنار خودش استفاده می‌کند. حالا که قلعه‌نویی مانده، باید کادرش تقویت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *