بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

متلک سنگین کاپیتان استقلال به مدیرعامل آبی ها + سند

روزبه چشمی در واکنش به صحبت های علی خطیر : می‌ گویند طلب سال قبل را از مدیران قبلی بگیرید

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۸:۴۰
دریافت فیلم


روزبه چشمی ستاره استقلال گفت : بچه‌ها در مورد مطالبات فصل قبل حرف می‌زدند من گفتم باید فراموش کنیم. آنقدر گفتیم که به نظرم دیگر باید فراموش کنیم می‌گویند چرا سال پیش نگرفتید؛ شما حداقل شاهد هستید که ما این حرف‌ها را سال قبل هم می‌زدیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

روزبه چشمی پس از پیروزی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت:

از بیرون می‌گویند تیم باید نتیجه بگیرد و کاملاً هم به حق است، ولی تمرکز بازیکن باید بیشتر روی فوتبالش باشد. نمی‌شود که بازیکن در طول هفته روی 10 چیز دیگر درگیری ذهنی داشته باشد و مشکلات هم حل نشود. بازی را می‌برید اما ممکن است یک جایی این ذهن ناآرام مشکل‌ساز شود. من باز هم امید حامدی‌فر را می‌گویم؛ اصلاً نمی‌دانم برای این بچه باید چه کار کنیم. تا جایی که می‌دانم قرارداد او اول فصل یک میلیارد بسته شده است. قرار بوده در نیم‌فصل یک مبلغی روی آن بگذارند اما الان پاسخگو نیستند، مثل قرارداد سعید مهری. الان شرایط حامدی‌فر هم مقابل مهری است. مثلاً‌ هفته پیش یک واریزی داشتند، اما بازهم برای او پولی نریختند.

وی درباره اینکه مرادمند گفته است به او اعلام کردند مطالبات فصل قبل را از مدیران قبلی بگیرد، گفت:

بچه‌ها در مورد مطالبات فصل قبل حرف می‌زدند من گفتم باید فراموش کنیم. آنقدر گفتیم که به نظرم دیگر باید فراموش کنیم. می‌گویند چرا سال پیش نگرفتید؛ شما حداقل شاهد هستید که ما این حرف‌ها را سال قبل هم می‌زدیم. شخص برای ما مهم نیست. واقعاً گفتند مطالبات را از مدیران قبلی بگیرید و چرا هفت ماه پیش حرف نمی‌زدید؟!

هافبک تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که به نظرش چه زمانی این اختلافات بین کادر فنی و مدیریت استقلال حل خواهد شد، عنوان کرد:

نمی‌دانم باید آرزو کنیم، به خدا متوسل شویم یا ان‌شاءالله بگوییم.

«چقدر از فصل قبل طلب دارید؟»، چشمی در پاسخ به این سؤال تصریح کرد:

این یک بحثی است که مفصل است. مثلا من می‌گویم 20 درصد ولی باشگاه می گوید 10 درصد. در این مورد هم اختلاف داریم. مثلاً‌ ما آپشن گذاشتیم اگر من به این چیز دست بزنم 100 میلیون آپشن می‌گیرم، اما الان می‌گویند تو نباید به آن شی آبی دست می زدی، باید به سبز دست می‌زدی! یعنی می‌گویند یک‌سری از بندها قابل اجرا نیست. با اینکه سال قبلش قابل اجرا بوده است. الان خودشان از سیستم مالیاتی این مبلغ‌ها را در آوردند. یعنی درصدها بدون این آپشن‌ها است، ولی ما بازیکن هستیم و روی آن حساب کردیم. ما باید مالیات را از روی آن قرارداد بدهیم ولی باشگاه آن مبلغ را کم می‌کند و آنطور که می‌خواد پول می‌دهد.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *