بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

راه حل بارسلونا برای حل مشکل خط دفاعی !

بارسلونا در حال بررسی گزینه بازگرداندن خولین آرائوخو از لاس پالماس

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ | ۸:۴۸
بارسلونا در حال بررسی گزینه بازگرداندن خولین آرائوخو از لاس پالماس

بارسا در حال بررسی گزینه بازگرداندن خولین آرائوخو از لاس پالماس برای فصل آینده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

یکی از مسائلی که بارسلونا برای فصل آینده باید حل کند مشکل دفاع راست است. در حال حاضر این تیم فقط ژائو کانسلو را دارد و ژاوی گاهی بسته به بازی از ژول کنده، رونالد آرائوخو یا سرخی روبرتو استفاده می‌کند.
هدف اول اطمینان از حضور ستاره پرتغالی است که در تاریخ 30 ژوئن قرارداد قرضی‌اش به پایان می‌رسد و بارسا می‌خواهد او را نگه دارد، اما قیمت او بالای 30 میلیون است و با وضعیت مالی فعلی بارسا هیچ‌کس نمی‌داند که آیا پولی برای خرید او وجود دارد یا خیر.

بنابراین گزینه‌های منطقی بارسا استفاده از جوانان تیم خواهد بود که یکی از آنها خولین آرائوخو است که در لاس پالماس روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد. مدیریت ورزشی باشگاه به‌طور جدی در حال بررسی حضور او در تیم اصلی فصل آینده است. بارسلونا دو فصل پیش او را خرید و چهار میلیون برای انتقال او به لس آنجلس گلکسی پرداخت کرد.

گزینه دیگر بارسا از میان جوانانش، هکتور فورت خواهد بود که این مزیت را دارد که می‌تواند در هر دو سمت راست و چپ بازی کند. قبلا گفته می‌شد بارسا دوست دارد برای کسب تجربه بیشتر او را به تیمی در لالیگا قرض دهد اما با توجه به نیاز آبی و اناری‌ها به مدافع کناری در فصل آینده، این بازیکن جوان ممکن است به کارش در تیم اصلی هم ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *