بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

فرنگی کاران کشورمان حریفان خود را شناختند

منبع : خبرگزاری مهر
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ | ۰:۳۰

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس برنامه این رقابت‌ها، مسابقات اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم روز سه شنبه و مسابقات اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم روز چهارشنبه برگزار می‌شود.

قرعه نمایندگان کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا دادمرز در دیدار نخست به مصاف جین هیوک کیم از کره جنوبی می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان ژانسیریک سارسنبایف از قزاقستان و داواباندی مونخ اردن از مغولستان مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۱۰ نفر حضور دارند.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۰ شرکت کننده دارد، مهدی محسن نژاد در دور نخست با کاتوبک عبدیکریم از قرقیزستان کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این کشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان مهداسد آلوستان از سوریه و مردان اله یاروف از ترکمنستان می‌رود.

در وزن ۶۳ کیلوگرم میثم دلخانی در دور اول با اورماتبک آماتوف از قرقیزستان کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده مبارزه السعید از عراق و المورات تاسمرادوف دارنده مدال نقره و برنز جهان و برنز المپیک از ازبکستان می‌رود. در این وزن ۱۲ نفر شرکت کرده‌اند.

در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۱۰ نفر حضور دارند، حسین اسدی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف وائل الاجامی از عراق می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان تسوچیکا شیمویامادا از ژاپن و آشو از هند کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۷۲ کیلوگرم امین کاویانی نژاد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با آزات سادیکوف از قزاقستان مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۹ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۱۲ نفر شرکت کرده‌اند، پژمان پشتام در دور اول با کایراتبک توگولبایف از قرقیزستان کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان حسین البیدهان از عراق و خلیل از فلسطین می‌رود.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، مهدی ابراهیمی در گروه ۲ با جالگاسبای بردیموراتوف از ازبکستان و کالیدین آسیکیف از قرقیزستان کشتی می‌گیرد. در این وزن ۷ نفر حضور دارند.

در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۱۰ کشتی گیر حضور دارند، ناصر علیزاده پس از استراحت در دور اول با نورسلطان تورسینوف قهرمان آسیا از قزاقستان مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده دیدار رستم آساکولوف دارنده مدال نقره و برنز جهان از ازبکستان و کومار سونیل از هند می‌رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مهدی بالی پس از استراحت در دور نخست در دور بعد با علی الکابی از عراق کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان امیرجان جورایف از تاجیکستان و اولجاس سیرلیبای از قزاقستان می‌رود. در این وزن ۹ شرکت کننده حضور دارند.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۸ شرکت کننده دارد، علی اکبر یوسفی در دور نخست با مورات رامانوف از قرقیزستان مبارزه می‌کند و در صورت پیرزوی بر این کشتی گیر در دور دوم و مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه میان ناوین از هند و سهراب فاتویف از ازبکستان می‌رود.