بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

رقابت پنج تیم والیبال ساحلی برای عنوان قهرمانی نیم فصل

منبع : خبرگزاری مهر
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۲:۱۶

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون والیبال، هفته چهارم دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از امشب (دوشنبه شب) در مجموعه ورزشی سلمان شهر یزد آغاز خواهد شد و تا بامداد روز پنج‌شنبه پیگیری خواهد شد.

در هر شب لیگ برتر ساحلی تیم‌ها در دو مسابقه به مصاف یکدیگر می‌روند و در صورت تساوی، گلدن ست ۱۵ امتیازی تعیین کننده تیم برنده خواهد بود و در مجموع در سه شب هفته چهارم این مسابقات، ۳۶ دیدار برگزار می‌شود.

در حال حاضر پنج تیم موج سواران ساحل نوشهر، ساوانا بهشهر، رعد پدافند تهران، پیکان بندر دیر و شهداب یزد با هفت برد و ۱۵ امتیاز به ترتیب به دلیل معدل پوئن بهتر نسبت به یکدیگر در رتبه‌های اول تا پنجم جدول قرار دارند.

رقابت اصلی در هفته چهارم لیگ برتر میان این تیم‌ها خواهد بود و هر تیمی که سه برد متوالی به دست آورد، شانس بیشتری برای کسب عنوان قهرمانی نیم فصل خواهد داشت.

از سوی دیگر تیم‌های مقاومت گلساپوش، هورسان رامسر و وارنا شهر باران با یک برد و ۹ امتیاز و تیم منطقه آزاد چابهار بدون برد و با هشت امتیاز به ترتیب در رتبه‌های نهم تا دوازدهم جدول قرار دارند و این تیم‌ها باید در هفته پایانی دور رفت شرایط خود را بهبود بخشند. زیرا هشت تیم برتر مرحله مقدماتی به مرحله پلی‌آف لیگ برتر ساحلی صعود می‌کنند و این تیم‌ها فرصت زیادی برای بهبود جایگاه خود نخواهند داشت.

برنامه کامل هفته چهارم و پایانی دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال ساحلی به قرار زیر است:

دوشنبه ۲۰ اردیبهشت
هورسان رامسر – پیکان بندر دیر

(بازی اول ساعت ۲۱ در زمین شماره یک و بازی دوم ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در زمین شماره دو)
شهداب یزد – موج سواران ساحل نوشهر

(بازی اول ساعت ۲۱ در زمین شماره دو و بازی دوم ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در زمین شماره یک)
ساوانا بهشهر – رعد پدافند تهران

(بازی اول ساعت ۲۱ و ۴۵ دقیقه در زمین شماره دو و بازی دوم ساعت ۲۴ در زمین شماره یک)
وارنا شهر باران – دریادلان گناوه

(بازی اول ساعت ۲۱ و ۴۵ دقیقه در زمین شماره یک و بازی دوم ساعت ۲۴ در زمین شماره دو)
منطقه آزاد چابهار – توپکا بابلسر

(بازی اول ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره یک و بازی دوم ساعت ۲۴ و ۴۵ دقیقه در زمین شماره دو )
مقاومت گلساپوش یزد – سروقامتان بابل

(بازی اول ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره دو و بازی دوم ساعت ۲۴ و ۴۵ دقیقه در زمین شماره یک)

سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت
منطقه آزاد چابهار – مقاومت گلساپوش یزد

(بازی اول ساعت ۲۱ در زمین شماره یک و بازی دوم ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در زمین شماره دو)
شهداب یزد – رعد پدافند تهران

(بازی اول ساعت ۲۱ در زمین شماره دو و بازی دوم ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در زمین شماره یک)
وارنا شهر باران – توپکا بابلسر

(بازی اول ساعت ۲۱ و ۴۵ دقیقه در زمین شماره دو و بازی دوم ساعت ۲۴ در زمین شماره یک)
هورسان رامسر – سروقامتان بابل

(بازی اول ساعت ۲۱ و ۴۵ دقیقه در زمین شماره یک و بازی دوم ساعت ۲۴ در زمین شماره دو)
ساوانا بهشهر – پیکان بندر دیر

(بازی اول ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره دو و بازی دوم ساعت ۲۴ و ۴۵ دقیقه در زمین شماره یک)
موج سواران ساحل نوشهر – دریادلان گناوه

(بازی اول ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره یک و بازی دوم ساعت ۲۴ و ۴۵ دقیقه در زمین شماره دو)

چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت
رعد پدافند تهران – پیکان بندر دیر

(بازی اول ساعت ۲۱ در زمین شماره دو و بازی دوم ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در زمین شماره یک)
موج سواران ساحل نوشهر – توپکا بابلسر

(بازی اول ساعت ۲۱ در زمین شماره یک و بازی دوم ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در زمین شماره دو)
ساوانا بهشهر – سروقامتان بابل

(بازی اول ساعت ۲۱ و ۴۵ دقیقه در زمین شماره یک و بازی دوم ساعت ۲۴ در زمین شماره دو)
وارنا شهر باران – مقاومت گلساپوش یزد

(بازی اول ساعت ۲۱ و ۴۵ دقیقه در زمین شماره دو و بازی دوم ساعت ۲۴ در زمین شماره یک)
هورسان رامسر – منطقه آزاد چابهار

(بازی اول ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره یک و بازی دوم ساعت ۲۴ و ۴۵ دقیقه در زمین شماره دو)
شهداب یزد – دریادلان گناوه

(بازی اول ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره دو و بازی دوم ساعت ۲۴ و ۴۵ دقیقه در زمین شماره یک)