بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

زمانبندی مسابقات لیگ دسته اول اعلام شد

نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۳
فوتسال - عباس ترابیان - لیلا خدا بنده لو

زمانبندی مسابقات لیگ دسته اول فوتسال کشور در رده سنی نوجوانان و در ۴ گروه اعلام شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

زمانبندی مسابقات به شرح زیر است:

گروه ۱ مرحله اول لیگ دسته اول فوتسال کشور – رده سنی نوجوانان
تیم های حاضر: فراز شاهین اصفهان، فدک الزهرا مشهد، غدیر اقلید، شهروند ساری و بام گستر دلیجان
میزبان: ساری / زمانبندی مسابقات:
شنبه ۳۰ مرداد ۹۵
فدک الزهرا مشهد – بام گستر دلیجان / ساعت ۱۵:۰۰
شهروند ساری – غدیر اقلید / ساعت ۱۷:۰۰
یکشنبه ۳۱ مرداد ۹۵
فدک الزهرا مشهد – غدیر اقلید / ساعت ۱۵:۰۰
فراز شاهین اصفهان – بام گستر دلیجان / ساعت ۱۷:۰۰
دوشنبه ۱ شهریور ۹۵
بام گستر دلیجان – غدیر اقلید / ساعت ۱۵:۰۰
شهروند ساری – فراز شاهین اصفهان / ساعت ۱۷:۰۰
سه شنبه ۲ شهریور ۹۵
فراز شاهین اصفهان – غدیر اقلید / ساعت ۱۵:۰۰
شهروند ساری – فدک الزهرا مشهد / ساعت ۱۷:۰۰
چهارشنبه ۳ شهریور ۹۵
فراز شاهین اصفهان – فدک الزهرا مشهد / ساعت ۱۵:۰۰
شهروند ساری – بام گستر دلیجان / ساعت ۱۷:۰۰

گروه ۲ مرحله اول لیگ دسته اول فوتسال کشور – رده سنی نوجوانان
تیم های حاضر: مس سونگون ورزقان، اتحاد برنا ورامین، گیتی پسند مشهد، انصارالمهدی فسا و شهرداری رشت
میزبان: تبریز / زمانبندی مسابقات:
شنبه ۳۰ مرداد ۹۵
اتحاد برنا ورامین – شهرداری رشت / ساعت ۱۵:۰۰
گیتی پسند مشهد – انصارالمهدی فسا / ساعت ۱۷:۰۰
یکشنبه ۳۱ مرداد ۹۵
اتحاد برنا ورامین – گیتی پسند مشهد / ساعت ۱۵:۰۰
مس سونگون ورزقان – انصارالمهدی فسا / ساعت ۱۷:۰۰
دوشنبه ۱ شهریور ۹۵
شهرداری رشت – گیتی پسند مشهد / ساعت ۱۵:۰۰
مس سونگون ورزقان – اتحاد برنا ورامین / ساعت ۱۷:۰۰
سه شنبه ۲ شهریور ۹۵
انصارالمهدی فسا – اتحاد برنا ورامین / ساعت ۱۵:۰۰
مس سونگون ورزقان – شهرداری رشت / ساعت ۱۷:۰۰
چهارشنبه ۳ شهریور ۹۵
انصارالمهدی فسا – شهرداری رشت / ساعت ۱۵:۰۰
مس سونگون ورزقان – گیتی پسند مشهد / ساعت ۱۷:۰۰
گروه ۳ مرحله اول لیگ دسته اول فوتسال کشور – رده سنی نوجوانان
تیم های حاضر: شرهانی دهلران، پرشین پارس رضوی مشهد، الوند قم، کلاسیک خرم آباد و آتیه سازان شازند
میزبان: شازند، مرکزی / زمانبندی مسابقات:
شنبه ۳۰ مرداد ۹۵
الوند قم – کلاسیک خرم آباد / ساعت ۱۵:۰۰
آتیه سازان شازند – پرشین پارس رضوی مشهد / ساعت ۱۷:۰۰
یکشنبه ۳۱ مرداد ۹۵
پرشین پارس رضوی مشهد – الوند قم / ساعت ۱۵:۰۰
آتیه سازان شازند – شرهانی دهلران / ساعت ۱۷:۰۰
دوشنبه ۱ شهریور ۹۵
شرهانی دهلران – کلاسیک خرم آباد / ساعت ۱۵:۰۰
آتیه سازان شازند – الوند قم / ساعت ۱۷:۰۰
سه شنبه ۲ شهریور ۹۵
شرهانی دهلران – الوند قم / ساعت ۱۵:۰۰
کلاسیک خرم آباد – پرشین پارس رضوی مشهد / ساعت ۱۷:۰۰
چهارشنبه ۳ شهریور ۹۵
شرهانی دهلران – پرشین پارس رضوی مشهد / ساعت ۱۵:۰۰
آتیه سازان شازند – کلاسیک خرم آباد / ساعت ۱۷:۰۰
گروه ۴ مرحله اول لیگ دسته اول فوتسال کشور – رده سنی نوجوانان
تیم های حاضر: مقاومت البرز، ثامن الحجج سبزوار، کمیل کریمان کرمان، شهرداری ساوه و شهسوار بندرعباس
میزبان: کرمان / زمانبندی مسابقات:
شنبه ۳۰ مرداد ۹۵
ثامن الحجج سبزوار – شهرداری ساوه / ساعت ۱۵:۰۰
کمیل کریمان کرمان – شهسوار بندرعباس / ساعت ۱۷:۰۰
یکشنبه ۳۱ مرداد ۹۵
مقاومت البرز – شهسوار بندرعباس / ساعت ۱۵:۰۰
کمیل کریمان کرمان – ثامن الحجج سبزوار / ساعت ۱۷:۰۰
دوشنبه ۱ شهریور ۹۵
مقاومت البرز – شهرداری ساوه / ساعت ۱۵:۰۰
شهسوار بندرعباس – ثامن الحجج سبزوار / ساعت ۱۷:۰۰
سه شنبه ۲ شهریور ۹۵
مقاومت البرز – ثامن الحجج سبزوار / ساعت ۱۵:۰۰
کمیل کریمان کرمان – شهرداری ساوه / ساعت ۱۷:۰۰
چهارشنبه ۳ شهریور ۹۵
شهرداری ساوه – شهسوار بندرعباس / ساعت ۱۵:۰۰
کمیل کریمان کرمان – مقاومت البرز / ساعت ۱۷:۰۰