بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

برنامه کامل مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ به همراه جزئیات + سند

تقویم کامل بازی های جام جهانی 2022 به همراه دیدارهای تیم ملی ایران

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : شنبه 13 فروردین 1401 | 17:20
بازی های جام جهانی 2022

یک ماه هیجان و لذت در مهم ترین تورنمنت فوتبال ملی جهان؛ جام جهانی ۲۰۲۲ از آخر آبان تا اواخر آذر در قطر در جریان خواهد بود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

یک ماه هیجان و لذت در مهم ترین تورنمنت فوتبال ملی جهان؛ جام جهانی ۲۰۲۲ از آخر آبان تا اواخر آذر در قطر در جریان خواهد بود.

به گزارش پارس فوتبال، قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۲۲ برگزار شد و تیم‌های حاضر در بزرگ‌ترین تورنمنت فوتبال ملی دنیا، حریفان خود را شناختند. با گذشت ساعاتی از مراسم قرعه‌کشی، فیفا روزها و ساعات دقیق برگزاری مسابقات جام جهانی را اعلام کرده است. اکنون نگاهی داریم به تقویم کامل مسابقات جام جهانی به همراه اطلاعات بازی‌های تیم ملی ایران.

بازی های جام جهانی 2022

دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ (روز افتتاحیه)

سنگال – هلند؛ ۱۳:۳۰ | استادیوم الثمامه (بازی افتتاحیه و هفته اول گروه A)

انگلیس – ایران؛ ۱۶:۳۰ | استادیوم بین‌المللی خلیفه (هفته اول گروه B)

قطر – اکوادور؛ ۱۹:۳۰؛ استادیوم البیت (هفته اول گروه A)

آمریکا – برنده پلی‌آف اروپا؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم احمد بن‌علی (هفته اول گروه B)

سه‌شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱؛ هفته اول گروهی

آرژانتین – عربستان سعودی؛ ۱۳:۳۰ | استادیوم لوسیل (هفته اول گروه C)

دانمارک – تونس؛ ۱۶:۳۰| استادیوم اجوکیشن سیتی (هفته اول گروه D)

مکزیک – لهستان؛ ۱۹:۳۰ | استادیوم ۹۷۴ (هفته اول گروه C)

فرانسه – برنده پلی‌آف بین‌قاره‌ای؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم الجنوب (هفته اول گروه D)

چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱؛ هفته اول گروهی

مراکش – کرواسی؛ ۱۳:۳۰ | استادیوم البیت (هفته اول گروه F)

آلمان – ژاپن؛ ۱۶:۳۰ | استادیوم بین‌المللی خلیفه (هفته اول گروه E)

اسپانیا – برنده پلی‌آف بین‌قاره‌ای؛ ۱۹:۳۰ | استادیوم الثمامه (هفته اول گروه E)

بلژیک – کانادا؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم احمد بن‌علی (هفته اول گروه F)

پنج‌شنبه ۳ آذر ۱۴۰۱؛ هفته اول گروهی

سوئیس – کامرون؛ ۱۳:۳۰ | استادیوم الجنوب (هفته اول گروه G)

اروگوئه – کره جنوبی؛ ۱۶:۳۰ | استادیوم اجوکیشن سیتی (هفته اول گروه H)

پرتغال – غنا؛ ۱۹:۳۰ | استادیوم ۹۷۴ (هفته اول گروه H)

برزیل – صربستان؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم لوسیل (هفته اول گروه G)

جمعه ۴ آذر ۱۴۰۱؛ هفته دوم گروهی

برنده پلی‌آف اروپا – ایران؛ ۱۳:۳۰ | استادیوم احمد بن‌علی (هفته دوم گروه B)

قطر – سنگال؛ ۱۶:۳۰ | استادیوم الثمامه (هفته دوم گروه A)

هلند – اکوادور؛ ۱۹:۳۰ | استادیوم بین‌المللی خلیفه (هفته دوم گروه A)

انگلیس – آمریکا؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم البیت (هفته دوم گروه B)

شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱؛ هفته دوم گروهی

تونس – برنده پلی‌آف بین‌قاره‌ای؛ ۱۳:۳۰| استادیوم الجنوب (هفته دوم گروه D)

لهستان – عربستان سعودی؛ ۱۶:۳۰ | استادیوم اجوکیشن سیتی (هفته دوم گروه C)

فرانسه – دانمارک؛ ۱۹:۳۰ | استادیوم ۹۷۴ (هفته دوم گروه D)

آرژانتین – مکزیک؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم لوسیل (هفته دوم گروه C)

یک‌شنبه ۶ آذر ۱۴۰۱؛ هفته دوم گروهی

ژاپن – برنده پلی‌آف بین‌قاره‌ای؛ ۱۳:۳۰ | استادیوم احمد بن‌علی (هفته دوم گروه E)

بلژیک – مراکش؛ ۱۶:۳۰ | استادیوم الثمامه (هفته دوم گروه F)

کرواسی – کانادا؛ ۱۹:۳۰ | استادیوم بین‌المللی خلیفه (هفته دوم گروه F)

اسپانیا – آلمان؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم البیت (هفته دوم گروه E)

دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱؛ هفته دوم گروهی

کامرون – صربستان؛ ۱۳:۳۰ | استادیوم الجنوب (هفته دوم گروه G)

کره جنوبی – غنا؛ ۱۶:۳۰ | استادیوم اجوکیشن سیتی (هفته دوم گروه H)

برزیل – سوئیس؛ ۱۹:۳۰| استادیوم ۹۷۴ (هفته دوم گروه G)

اروگوئه – پرتغال؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم لوسیل (هفته دوم گروه H)

سه‌شنبه ۸ آذر ۱۴۰۰؛ هفته سوم گروهی

هلند – قطر؛ ۱۸:۳۰ | استادیوم البیت (هفته سوم گروه A)

اکوادور – سنگال؛ ۱۸:۳۰ | استادیوم بین‌المللی خلیفه (هفته سوم گروه A)

برنده پلی‌آف اروپا – انگلیس؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم احمد بن‌علی (هفته سوم گروه B)

ایران – آمریکا؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم الثمامه (هفته سوم گروه B)

چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۰؛ هفته سوم گروهی

تونس- فرانسه؛ ۱۸:۳۰ | استادیوم اجوکیشن سیتی (هفته سوم گروه D)

برنده پلی‌آف بین‌قاره‌ای – دانمارک؛ ۱۸:۳۰ | استادیوم الجنوب (هفته سوم گروه D)

عربستان سعودی – مکزیک؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم لوسیل (هفته سوم گروه C)

لهستان – آرژانتین؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم ۹۷۴ (هفته سوم گروه C)

پنج‌شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰؛ هفته سوم گروهی

کانادا – مراکش؛ ۱۸:۳۰ | استادیوم الثمامه (هفته سوم گروه F)

کرواسی – بلژیک؛ ۱۸:۳۰ | استادیوم احمد بن‌علی (هفته سوم گروه F)

برنده پلی‌آف بین‌قاره‌ای – آلمان؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم البیت (هفته سوم گروه E)

ژاپن – اسپانیا؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم بین‌المللی خلیفه (هفته سوم گروه E)

جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۰؛ هفته سوم گروهی

کره جنوبی – پرتغال؛ ۱۸:۳۰ | استادیوم اجوکیشن سیتی (هفته سوم گروه H)

غنا – اروگوئه؛ ۱۸:۳۰ | استادیوم الجنوب (هفته سوم گروه H)

کامرون – برزیل؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم لوسیل (هفته سوم گروه G)

صربستان – سوئیس؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم ۹۷۴ (هفته سوم گروه G)

شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱؛ یک‌هشتم نهایی

صدرنشین گروه A – تیم دوم گروه B؛ ۱۸:۳۰ | استادیوم بین‌المللی خلیفه

صدرنشین گروه C – تیم دوم گروه D؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم احمد بن‌علی

یک‌شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱؛ یک‌هشتم نهایی

صدرنشین گروه D – تیم دوم گروه C؛ ۱۸:۳۰ | استادیوم الثمامه

صدرنشین گروه B – تیم دوم گروه A؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم البیت

دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱؛ یک‌هشتم نهایی

صدرنشین گروه E – تیم دوم گروه F؛ ۱۸:۳۰ | استادیوم الجنوب

صدرنشین گروه G – تیم دوم گروه H؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم ۹۷۴

سه‌شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱؛ یک‌هشتم نهایی

صدرنشین گروه F – تیم دوم گروه E؛ ۱۸:۳۰ | استادیوم اجوکیشن سیتی

صدرنشین گروه H – تیم دوم گروه G؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم لوسیل

چهارشنبه و پنج‌شنبه، ۱۶ و ۱۷ آذر ۱۴۰۱؛ استراحت

روزهای استراحت

جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ (یک‌چهارم نهایی)

بازی اول یک‌چهارم نهایی؛ ۱۸:۳۰ | استادیوم اجوکیشن سیتی

بازی دوم یک‌چهارم نهایی؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم لوسیل

شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱؛ یک‌چهارم نهایی

بازی سوم یک‌چهارم نهایی؛ ۱۸:۳۰ | استادیوم الثمامه

بازی چهارم یک‌چهارم نهایی؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم البیت

یک‌شنبه و دوشنبه، ۲۰ و ۲۱ آذر ۱۴۰۱؛ استراحت

روزهای استراحت

سه‌شنبه، ۲۲ آذر ۱۴۰۱؛ نیمه‌نهایی

بازی اول نیمه‌نهایی؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم لوسیل

چهارشنبه، ۲۳ آذر ۱۴۰۱؛ نیمه‌نهایی

بازی دوم نیمه‌نهایی؛ ۲۲:۳۰ | استادیوم البیت

پنج‌شنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ آذر ۱۴۰۱؛ استراحت

روزهای استراحت

شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱؛ رده‌بندی

بازی رده‌بندی؛ ۱۸:۳۰ | استادیوم بین‌المللی خلیفه

یک‌شنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۱؛ فینال

مسابقه فینال؛ ۱۸:۳۰ | استادیوم لوسیل


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.