بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان
پارس فوتبال را در تلگرام دنبال کنید برای عضویت کلیک کنید »»
فروش شارژ سفیر افلاک
vistavel.com

نفت تهران ، قهرمان لیگ دوومیدانی مردان شد و بر روی سکوی نخست ایستاد

نتایج مسابقات برگزار شده قهرمانی باشگاه های کشور

نویسنده : پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۵
دوومیدانی - تیم نفت تهران

مرحله نهایی مسابقات دو و میدانی لیگ آقایان با قهرمانی تیم نفت تهران به پایان رسید.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مرحله نهایی بیستمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور که با حضور ۲۰۰ ورزشکار طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۳ و ۱۴ مهر در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد، با قهرمانی تیم نفت تهران به پایان رسید.
باشگاه نفت تهران با به خدمت گرفتن قهرمانان دو و میدانی کشور، طی سه مرحله رقابت در مسابقات لیگ کشور با کسب ۶۲۹ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد.
تیم ذوب آهن اصفهان با کسب ۵۳۴ امتیاز نایب قهرمان شد و نیروی زمینی ارتش نیز با ۳۶۱ امتیاز به مقام سومی دست یافت.
میلاد سیار از تیم ذوب آهن اصفهان به عنوان ورزشکار اخلاق و حمید رضا زورآوند از تیم نفت تهران به عنوان پرامتیاز ترین ورزشکار این دوره از رقابت ها معرفی شدند.
نتایج رشته های برگزار شده در روز پایانی این دوره از مسابقات به این شرح است:
• ۲۰۰ متر:
۱- علی خدیور – ذوب آهن اصفهان – ۲۰:۹۴ ثانیه
۲- رضا قاسمی – نفت تهران – ۲۱:۳۵ ثانیه
۳- محمدرضا فریدی – مقاومت – ۲۱:۷۹ ثانیه
• ۸۰۰ متر:
۱- امیر مرادی – ذوب آهن اصفهان – ۱:۵۱:۵۲ دقیقه
۲- مسلم نیادوست – نفت تهران – ۱:۵۲:۰۰ دقیقه
۳- محمد جعفری – نیروی زمینی ارتش – ۱:۵۲:۹۵ دقیقه
• ۴۰۰ متر بامانع:
۱- جواد شوریابی – نیروی زمینی ارتش – ۵۱:۶۷ ثانیه
۲- میلاد رمضانی – ذوب آهن اصفهان – ۵۱:۷۴ ثانیه
۳- محمدرضا رحمانی – نیروی زمینی ارتش – ۵۲:۸۵ ثانیه
• ۳۰۰۰ متر بامانع:
۱- حسین کیهانی – نفت تهران – ۸:۵۴:۳۳ دقیقه
۲- احمد فرود – نفت تهران – ۹:۱۵:۳۹ دقیقه
۳- بهزاد مصطفوی – ذوب آهن اصفهان – ۹:۱۸:۳۲ دقیقه
• پرتاب وزنه:
۱- علیرضا مهرصفوتی – نفت تهران – ۱۸٫۲۷ متر
۲- علی ثمری – نفت تهران – ۱۸٫۱۳ متر
۳- شاهین مهردلان – خراسان شمالی – ۱۷٫۶۹ متر
• پرتاب دیسک:
۱- محمود صمیمی – ذوب آهن اصفهان – ۵۷٫۹۸ متر
۲- بهنام شیری – مقاومت – ۵۵٫۸۲ متر
۳- علی شیریان – عقاب نیروی هوایی ارتش – ۵۰٫۹۰ متر
• پرش ارتفاع:
۱- کیوان قنبرزاده – نفت تهران – ۲٫۱۵ متر
۲- آرین زرعکانی – عقاب نیروی هوایی ارتش – ۲٫۰۵ متر
۳- علی اصغر شایسته فر – مقاومت – ۲٫۰۰ متر
• پرش طول:
۱- سبحان طاهرخانی – پارس مهر فارس – ۷٫۴۴ متر
۲- میلاد دریساوی – ذوب آهن اصفهان – ۷٫۴۱ متر
۳- محمد قایدزاده – ذوب آهن اصفهان – ۷٫۲۱ متر
• ۱۰۰۰۰ متر:
۱- حسن عابدی – ذوب آهن اصفهان – ۳۱:۳۸:۹۱ دقیقه
۲- رحیم دیبایی – ذوب آهن اصفهان – ۳۱:۵۰:۵۸ دقیقه
۳- علی اکبر بذری – نیروی زمینی ارتش – ۳۱:۵۷:۸۱ دقیقه
• ۴ در ۴۰۰ متر امدادی:
۱- نیروی زمینی ارنش – ۳:۱۵:۰۴ دقیقه
۲- مقاومت – ۳:۱۵:۲۷ دقیقه
۳- ذوب آهن اصفهان – ۳:۱۶:۰۲ دقیقه
• دهگانه:
۱- رضا مرادی – پارس مهر فارس – ۵۴۸۱ امتیاز
۲- رضا دودانگه – نیروی زمینی ارتش – ۵۲۳۹ امتیاز
۳- علی محبی – پارس مهر فارس – ۵۲۸۸ امتیاز
• جمع امتیازات تیمی مرحله نهایی:
۱- نفت تهران : ۱۹۷ امتیاز
۲- ذوب آهن اصفهان : ۱۸۶ امتیاز
۳- نیروی زمینی ارتش : ۱۴۰ امتیاز
۴- مقاومت : ۱۲۴ امتیاز
۵- عقاب نیروی هوایی ارتش : ۸۲ امتیاز
۶- پارس مهر فارس : ۷۲ امتیاز
۷- ستارگان قومس : ۲۵ امتیاز
۸- خلیج فارس بوشهر : ۱۹ امتیاز
• جمع امتیازات تیمی هر سه مرحله:
۱- نفت تهران : ۶۲۹ امتیاز
۲- ذوب آهن اصفهان : ۵۳۴ امتیاز
۳- نیروی زمینی ارتش : ۳۶۱ امتیاز
۴- مقاومت : ۲۸۸ امتیاز
۵- پارس مهر فارس : ۲۸۲ امتیاز
۶- عقاب نیروی هوایی ارتش : ۱۹۲ امتیاز
۷- خلیج فارس بوشهر : ۵۰ امتیاز
۸- ستارگان قومس : ۳۶ امتیاز

اشتراک گذاری در موبایل :
همراه اول