بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

آریگو ساکی: ایتالیا نباید اشتباهات قبلی را تکرار کند؛ صعود به یورو نقطه آغاز است

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ | ۲۰:۱۳

آریگو ساکی نسبت به چالش در پیش در یورو ۲۰۲۴، به تیم ملی ایتالیا هشدار داد. 

طرفداری | به گزارش گاتزتا، آتزوری پس از تساوی بدون گل دوشنبه شب مقابل اوکراین، جواز حضور در جام ملت‌های اروپای تابستان آینده را به دست آورد. ایتالیا که دو جام جهانی اخیر را از دست داده است، در آلمان برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در اروپا تلاش خواهد کرد. 

ساکی در تحلیل خود در این زمینه گفته است:

پایان خوبی داشت. ما در یورو هستیم و این همان چیزی است که می‌خواستیم ولی دیگر نباید اشتباهات قبلی را تکرار کنیم. نباید فکر کنیم که شگفت انگیز هستیم؛ در غیر این صورت باز هم زمین خواهیم خورد. آن‌ها تمام تلاش‌شان را انجام دادند و بر حسب شرایط، این برای من کفایت می‌کند. 

سرمربی پیشین آتزوری افزود:

باید اضافه کنم که در صورت باختن، این گروه از بازیکنان و این مربی سرزنش نمی‌شدند. لوچانو اسپالتی به تازگی به تیم اضافه شده است و ما باید برای کار کردن به او فرصت بدهیم. او باید از محیط و بازیکنانی که در اختیار دارد، شناخت کسب کند. 

ساکی همچنین در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت:

این صعود باید نقطه آغاز باشد. اگر می‌خواهیم برنده شویم، باید خیلی چیزها را عوض کنیم و صحبت من درباره تاکتیک‌ها نیست. ما نسبت به دیگر تیم‌های ملی شاخص اروپا عقب هستیم. ایتالیا فقط یک مرکز فدرال دارد، فرانسه ۱۶ تا و حتی سوییس هم با ۳ تا از ما سر تر است. ما باید واقعیت‌ها را ببینیم و در صورت امکان، الهام بگیریم. بازیکنان خارجی زیادی در لیگ ما هستند که جایی برای بازیکنان جوان باقی نمی‌گذارند. ما باید روی مربیان سرمایه‌گذاری کنیم، دوره‌های تخصصی برگزار کنیم و آن‌ها را آموزش بدهیم. سپس آن‌ها بازیکنان را انتخاب می‌کنند و پرورش می‌دهند. فرانسه توانست مدرسه و فوتبال را ادغام کند و تا به اینجا پیشروی کرده است. ما هم باید مسیر مشابهی را دنبال کنیم.  

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *