بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

رودریگو قربانی سیستم جدید رئال مادرید / نکته آماری

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ | ۱۲:۴۱

طرفداری | پس از ورود جود بلینگام به رئال مادرید و وضعیت فوق العاده این تیم از لحاظ تعداد هافبک باکیفیت، کارلو آنچلوتی تصمیم گرفت سیستم 2-4-4 لوزی را برای فصل 24-2023 انتخاب کند. تصمیم آنچلوتی یعنی رئال مادرید هر بار با حضور 4 هافبک مسابقه را شروع می کند و با توجه شرایطی که بازی به سمت آن پیش می رود، از تعداد هافبک های زمین کم کند یا سیستم دیگری را برگزیند. 

سیستم 2-4-4 لوزی یعنی رودریگو نه تک مهاجم رئال مادرید است و نه وینگر محسوب می شود. وضعیت خط حمله رئال مادرید و آمار گلزنی آنها به لطف درخشش چشمگیر جود بلینگام خوب است اما برای رودریگو اوضاع به خوبی پیش نمی رود. این مهاجم برزیلی این فصل به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب رئال مادرید به کار گرفته شده و طی حدودا 800 دقیقه حضور در زمین، آمار یک گل و یک پاس گل را به ثبت رسانده است. 

رودریگوی 22 ساله فصل گذشته از لحاظ آماری بهترین فصل خودش در رئال مادرید را تجربه کرد اما به شکل واضحی هنوز نتوانسته خودش را با سیستم جدید کارلو آنچلوتی تطبیق بدهد. مهاجم برزیلی در جریان پیروزی 3-2 تیمش مقابل رئال مادرید از لحاظ فردی شب کم فروغی را پشت سر گذاشت و لمس توپ هایش از لمس توپ های کپا آریزابالاگا هم کمتر بود. 

 

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *